Słubice: 18 sierpnia 2019   |   Imieniny: Helena, Ilona, Bogusław
reklama
reklama

Odkryj dwumiasto i okolice

Jakie Frankfurt i Słubice kryją w sobie tajemnice? Polsko-Niemiecka Informacja Turystyczna przekonuje, że bardzo wiele i zaprasza do ich odkrywania. W okresie od maja do września zaplanowała cykl wycieczek po obu stronach Odry.

Kościół Mariacki

W każdą sobotę o godz. 11:00 będą odbywać się otwarte zwiedzania miasta z przewodnikiem. Podczas 90-minutowego oprowadzania uczestnicy dowiedzą się wielu ciekawostek z historii obu miast, obecnej sytuacji czy oferty kulturalnej.

Ponadto w każdą pierwszą sobotę miesiąca planowane jest tzw. zwiedzanie tematyczne. W ten sposób zainteresowani będą mieli okazję poznać m.in. modernistyczną architekturę Frankfurtu, odbyć literacki spacer czy poznać skarby Kościoła Mariackiego.

W zależności od terminu i rodzaju zwiedzania odbywa się ono w języku niemieckim lub (i) polskim. Udział jest bezpłatny dzięki dofinansowaniu z Unii Europejskiej w ramach projektu „Europejskie Modelowe Miasto Współpracy Transgranicznej Frankfurt nad Odrą & Słubice”.

Szczegółowy plan wszystkich spotkań znajduje się w załączonym informatorze przygotowanym przez Polsko-Niemiecką Informację Turystyczną we Frankfurcie nad Odrą.

POBIERZ INFORMATOR

Uwag! Konieczne jest wcześniejsze zgłoszenie: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. +49 335 6100 800.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy to dobry pomysł, aby Słubice i Frankfurt ubiegały się o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama