Słubice: 16 lipca 2019   |   Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
reklama

Odnaleziono ciało zaginionego Wiesława Sawickiego

Niestety, mamy przykre wiadomości w sprawie Wiesława Sawickiego. Rodzina zaginionego poinformowała nas dzisiaj, że znaleziono go martwego. Na razie nie wiadomo nic więcej o okolicznościach tej tragedii. Trwają czynności służb.

sawicki zaginal

Zaginięcie W. Sawickiego poruszyło lokalną społeczność. 64-letni mężczyzna był chory na Alzheimera. Rodzina i bliscy z pomocą policji i znajomych szukali go od ponad tygodnia. W akcji brał udział nawet helikopter z kamerą termowizyjną.

10 marca odbyły się zakrojone na dużą skalę poszukiwania zaginionego w rejonie Drzecina. Niestety, krótko przed godz. 16 mężczyzna został znaleziony martwy, o czym poinformowała nas jedna z osób biorąca udział w akcji.

Ciało zaginionego słubiczanina znajdowało się w jednym z rowów melioracyjnych przy polnej drodze. Nieco wcześniej natrafiono na jego kurtę, która – jak się później okazało – leżała kilkadziesiąt metrów od ciała.

Na razie nie wiadomo co było przyczyna śmierci W. Sawickiego, ani kiedy oraz w jakich okolicznościach do niej doszło. Nie wiadomo też jak mężczyzna znalałzł się w tym miejscu. Trwają czynności policji pod nadzorem prokuratury.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz tegoroczne Miejskie Święto Hanzy (licząc wg szkolnej skali)
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama