Słubice: 19 października 2019   |   Imieniny: Ireny, Kleopatry, Jana
reklama

Koci konkurs rozstrzygnięty (foto)

Autorzy i autorki najpiękniejszych rysunków, które powstały podczas Pokazu Kotów Rasowych, odebrali nagrody! Zasponsorowała je Fundacja Grupy Pomagamy, organizator kociego konkursu.

konkurs pomagamy

Przypomnijmy – podczas Pokazu Kotów Rasowych, który odbył się 17 lutego w hali miejskiej, na stoisku Fundacji Grupy Pomagamy dzieci tworzyły portrety kotów. A po wystawie na facebookowym profilu fundacji odbyło się głosowanie na najpiękniejsze rysunki.

Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach wiekowych: do lat 9 i powyżej tego wieku. Głosować można było przez polubienie wybranej pracy. Kociaki zebrały sporo lajków!

W kategorii młodszej miejsce pierwsze zajął Adam Płończak, drugie – Nina Skrzypacz, a trzecie – Adela Dzitko. Wśród starszych najbardziej spodobał się kot autorstwa Martyny Zygielewicz, na drugim miejscu znalazła się praca Oliwii Olszak, a na trzecim Klaudii Bławat.

Autorzy odebrali już nagrody ufundowane przez fundację Grupy Pomagamy. A były nimi bony na zakupy. Młodsi - do sklepu Bobas, a starsi do sklepu Sinsay. Za I miejsce na 100 zł, a za II i III – po 50 zł. Oprócz tego każdy dostał grę planszową, pisaki i słodycze.

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy, a zwycięzcom gratulujemy! – podsumowała Aleksandra Kołek, szefowa fundacji.

Poniżej galeria nagrodzonych prac (kolejność wg podanych wyżej nazwisk).

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy budowa ronda na drodze do Kunowic to dobry pomysł
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama