Słubice: 21 września 2019   |   Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria
reklama
reklama

Pulsoksymetr od WOŚP w słubickim szpitalu

Słubicki szpital otrzymał kolejny sprzęt od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. A jest nim nowoczesny pulsoksymetr Radical-7 firmy Masimo.

pulsoksymetr

Na oddział pediatryczny Szpitala im. Z. Religi w Słubicach kolejny raz trafił sprzęt od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pulsoksymetr Radical-7 firmy Masimo jest wart ponad 10 tys. zł. Do czego służy? Mówiąc krótko, sprawdza w nieinwazyjny sposób ważny parametr - tzw. saturację, czyli stopień wysycenia krwi tętniczej tlenem.

- Serdecznie dziękujemy fundacji za pulsoksymetr, który dotarł do nas w dniu wczorajszym, ale także za nieocenioną pomoc w postaci niezliczonej ilości otrzymanego dotychczas sprzętu ratującego zdrowie i życie pacjentów naszego szpitala – informuje szpital.

Przypomnijmy, że w ramach podziękowania za sprzęt, który słubicki szpital otrzymał od WOŚP, na początku roku prezes zarządu szpitala Łukasz Kaczmarek i starosta słubicki Leszek Bajon zadeklarowali, że w zabezpieczaniu medycznym tegorocznego Pol’and’Rock Festivalu w Kostrzynie nad Odrą weźmie udział również doświadczony zespół ratowników medycznych ze Słubic.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy budowa ronda na drodze do Kunowic to dobry pomysł
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama