Słubice: 17 października 2018   |   Imieniny: Juliana, Łukasza, Bogumiła
reklama
reklama

Wigilia z Fundacją Grupy Pomagamy

Spotkajmy się wszyscy znowu przy wigilijnych stołach, zaśpiewajmy kolędy! Na kilka dni przez Bożym Narodzeniem Fundacja Grupy Pomagamy zaprasza mieszkańców na wspólną miejską wigilię. Tak, jak w zeszłym roku nie zabraknie na niej atrakcji, animacji dla dzieci czy smacznego domowego ciasta.

wigilia pomagamy_bg
 
Grupa Pomagamy, tym razem działająca już jako fundacja, chce podtrzymać zapoczątkowaną w zeszłym roku świąteczną tradycję – i również w tym zaprosić wszystkich słubiczan, mniejszych i większych na miejską wigilię.

Impreza odbędzie się 17 grudnia, tym razem na placu Przyjaźni. - Mamy nadzieję, że przyłączycie się do naszego wspólnego świętowania – zachęca Aleksandra Kołek, szefowa fundacji. Podczas imprezy nie zabraknie atrakcji: będzie wspólne kolędowanie, przygotowywanie ozdób świątecznych, a także różne gry i zabawy.

Swoją obecność potwierdził również Święty Mikołaj, który obdaruje słodyczami wszystkie, nie tylko te najgrzeczniejsze dzieci (o tym, że szuka pomocników, którzy pomogą mu zgromadzić dużo słodkości pisaliśmy niedawno).

Ale nie tylko Mikołaj poszukuje „elfów”. Również fundacja zachęca do kontaktu wszystkich tych, którzy chcieliby dołączyć się do przygotowania imprezy. - Szukamy osób, które chciałyby przygotować ciasta, pierogi lub inne potrawy wigilijne oraz dołączyć jako prowadzące osobne stoisko z atrakcjami dla odwiedzających, np. malowanie pierniczków, przygotowywanie stroików – mówi Marta Szymańska-Ptak, wiceszefowa fundacji. I zaprasza chętnych, żeby kontaktowali się z nią przez facebookowy profil.

W zeszłym roku na podobny apel odpowiedziało bardzo wiele osób i organizacji. I fundacja liczy na to, że tym razem będzie podobnie. - Razem możemy więcej! To udowodniliśmy już nie jeden raz! - piszą w swoim poście organizatorzy.

Patronat medialny nad imprezą objęły portal Słubice24 oraz telewizja HTS Słubice. Będziemy informować o przygotowaniach do imprezy i na pewno odwiedzimy ją z naszym obiektywem.

Termin: 17.12.2017, godz. 14:00-16:30. Miejsce: plac Przyjaźni.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama