Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Odp: W Kunowicach piją piwo na przeciw przedszkola! 2015/04/21 16:37 #22142

  • Całyczas Miłomi
  • Całyczas Miłomi Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 368
  • Otrzymane podziękowania: 15
No trudno, bo w tytule wątku jest zarzut picia piwa. Picie wódki to już kompletnie inny paragraf pewnie. Swoją drogą dlaczego w takim razie Kleo przeszkadza akurat picie piwa przy przedszkolu, a wódka jest już ok? Czy taka dyskryminacja jest aby legalna? Nie jest to rodzaj alkoholowego rasizmu? A może to spisek producentów wódki, którzy chcą wyeliminować popyt na piwo? ha!
Klauduś nie odpowiedziałaś co powiedziała policja jak zgłosiłaś zamach na swoje życie. Dla dobra śledztwa nie możesz zdradzać czy jednak nie zgłosiłaś nic, bo nie było czego zgłaszać i lubisz sobie poszkalować ludzi anonimowo na forum?

Klaudia Spring napisał:

Całyczas Miłomi napisał: Popijali piwo tymbarkiem (te bezzwrotne butelki)?
Kuriozalna sytuacja, chociaż w sumie rzeczywiście bez sensu rzucać butelkami z kaucją. Całą sprawa robi się coraz bardziej wiarygodna.


Pili wódkę, trudno się domyślić co?!

Głupota nie zwalnia od myślenia.

-Stanisław...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: W Kunowicach piją piwo na przeciw przedszkola! 2015/04/21 17:13 #22143

  • kp.Żbik
  • kp.Żbik Avatar
  • Gość
  • Gość

Klaudia Spring napisał:

Całyczas Miłomi napisał: Popijali piwo tymbarkiem (te bezzwrotne butelki)?
Kuriozalna sytuacja, chociaż w sumie rzeczywiście bez sensu rzucać butelkami z kaucją. Całą sprawa robi się coraz bardziej wiarygodna.


Pili wódkę, trudno się domyślić co?!


Klaudia nie ma sensu dyskutować z nimi. To ludzie Niekrytego najgorszy element , same eunuchy ,ci ludzie są dla społeczeństwa straceni nie nadają się resocjalizacji , do niczego się nie nadają , psychopaci i paranoicy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: W Kunowicach piją piwo na przeciw przedszkola! 2015/04/22 07:21 #22148

  • cleoo
  • cleoo Avatar Autor
  • Gość
  • Gość

marks napisał:

Klaudia Spring napisał: To nie były butelki od piwa a raczej szklane butelki od napojów nie podlegające zwrotowi! Po drugie facet twojego pokroju nie będzie mi mówił jak mam się zachowywać!
Napisz od razu że jestem chora umysłowo! Napisz że jest ze mną coś nie tak!

Nie, no skądże?

To są wasze faszystowskie metody! Tak się bronicie! Jak zabraknie argumentów merytorycznych to pomawiacie o chorobę umysłową! Znaleźli się też tacy którzy Prezydenta Komorowskiego na badania psychiatryczne wysyłają! Są ludzie którzy twierdzą że coś z nim jest nie tak. Te same metody! Yon jesteś eunuchem , żałosnym kastratem , bo prawdziwy facet staje w obronie kobiet i dzieci!!! Powiedz jeszcze że sprowokowałam to zajście i że ja jestem winna temu i powinnam przeprosić! Powiedz że sprowokowałam i dostałam to na co zasłużyłam!?

Czy sprowokowałaś i zasłużyłaś to nie wiem, ale pod Prawo Goodwina łapiesz się pierwszorzędnie.

Cleo/Klaudio czy wiesz może co to jest zaburzenie dysocjacyjne tożsamości?


Pod Prawo Gowina?! Ofierze chuligańskiego ataku ta banda chce sąd zrobić kapturowy?!
Ofiarę chcą postawić przed sądem ich wewnętrznym de facto zlinczować chcą dziewczynę ludzie Kędziory!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: W Kunowicach piją piwo na przeciw przedszkola! 2015/04/23 07:21 #22158

  • yon
  • yon Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 527
  • Otrzymane podziękowania: 26
"To nie były butelki od piwa a raczej szklane butelki od napojów nie podlegające zwrotowi! Po drugie facet twojego pokroju nie będzie mi mówił jak mam się zachowywać!
Napisz od razu że jestem chora umysłowo! Napisz że jest ze mną coś nie tak! To są wasze faszystowskie metody! Tak się bronicie! Jak zabraknie argumentów merytorycznych to pomawiacie o chorobę umysłową! Znaleźli się też tacy którzy Prezydenta Komorowskiego na badania psychiatryczne wysyłają! Są ludzie którzy twierdzą że coś z nim jest nie tak. Te same metody! Yon jesteś eunuchem , żałosnym kastratem , bo prawdziwy facet staje w obronie kobiet i dzieci!!! Powiedz jeszcze że sprowokowałam to zajście i że ja jestem winna temu i powinnam przeprosić! Powiedz że sprowokowałam i dostałam to na co zasłużyłam!? "

Nooo, to teraz przynamniej wiemy, z kim mamy do czynienia! Serdecznie mi zal wszystkich osob , ktore narazone sa na jakiekolwiek kontakty z toba. Z takimi osobami, jak ty , niestety sie nie rozmawia, ani nie prowadzi zadnych innych kontaktow, bo to najprostsza droga do Talibanu. Jestes psychotyczna fundamentalistka o silnie ograniczonych mozliwosciach percepcyjnych i tendencjami autokratycznymi skorelowanymi z niedostatkami i zaburzeniami behawiorystycznymi. Nie ma chyba dla ciebie ratunku , bo takie stadium to juz za pozno na jakiekolwiek dzialania oprocz lecznictwa psychiatrycznego zamknietego, ale, zeby takie podjac to trzeba sobie zdawac sprawe z wlasnego stanu, a u ciebie tego nie zauwazylem. Nawet mi nie odpowiadaj, bo sobie tylko balaganu w papierach narobisz...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: W Kunowicach piją piwo na przeciw przedszkola! 2015/04/24 10:42 #22171

  • kp.Żbik
  • kp.Żbik Avatar
  • Gość
  • Gość

yon napisał: "To nie były butelki od piwa a raczej szklane butelki od napojów nie podlegające zwrotowi! Po drugie facet twojego pokroju nie będzie mi mówił jak mam się zachowywać!
Napisz od razu że jestem chora umysłowo! Napisz że jest ze mną coś nie tak! To są wasze faszystowskie metody! Tak się bronicie! Jak zabraknie argumentów merytorycznych to pomawiacie o chorobę umysłową! Znaleźli się też tacy którzy Prezydenta Komorowskiego na badania psychiatryczne wysyłają! Są ludzie którzy twierdzą że coś z nim jest nie tak. Te same metody! Yon jesteś eunuchem , żałosnym kastratem , bo prawdziwy facet staje w obronie kobiet i dzieci!!! Powiedz jeszcze że sprowokowałam to zajście i że ja jestem winna temu i powinnam przeprosić! Powiedz że sprowokowałam i dostałam to na co zasłużyłam!? "

Nooo, to teraz przynamniej wiemy, z kim mamy do czynienia! Serdecznie mi zal wszystkich osob , ktore narazone sa na jakiekolwiek kontakty z toba. Z takimi osobami, jak ty , niestety sie nie rozmawia, ani nie prowadzi zadnych innych kontaktow, bo to najprostsza droga do Talibanu. Jestes psychotyczna fundamentalistka o silnie ograniczonych mozliwosciach percepcyjnych i tendencjami autokratycznymi skorelowanymi z niedostatkami i zaburzeniami behawiorystycznymi. Nie ma chyba dla ciebie ratunku , bo takie stadium to juz za pozno na jakiekolwiek dzialania oprocz lecznictwa psychiatrycznego zamknietego, ale, zeby takie podjac to trzeba sobie zdawac sprawe z wlasnego stanu, a u ciebie tego nie zauwazylem. Nawet mi nie odpowiadaj, bo sobie tylko balaganu w papierach narobisz...


Do Izraela się wyprowadź jak ci się katolicyzm nie podoba , wali Jehowym sektą od ciebie na kilometr i ty na temat fundamentalizmu chcesz się wypowiadać?! sam będąc fundamentalistą!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez kp.Żbik.

Odp: W Kunowicach piją piwo na przeciw przedszkola! 2015/04/24 15:21 #22174

  • kp.Żbik
  • kp.Żbik Avatar
  • Gość
  • Gość
Nooo, to teraz przynamniej wiemy, z kim mamy do czynienia! Serdecznie mi zal wszystkich osob , ktore narazone sa na jakiekolwiek kontakty z toba. Z takimi osobami, jak ty , niestety sie nie rozmawia, ani nie prowadzi zadnych innych kontaktow, bo to najprostsza droga do Talibanu. Jestes psychotyczna fundamentalistka o silnie ograniczonych mozliwosciach percepcyjnych i tendencjami autokratycznymi skorelowanymi z niedostatkami i zaburzeniami behawiorystycznymi. Nie ma chyba dla ciebie ratunku , bo takie stadium to juz za pozno na jakiekolwiek dzialania oprocz lecznictwa psychiatrycznego zamknietego, ale, zeby takie podjac to trzeba sobie zdawac sprawe z wlasnego stanu, a u ciebie tego nie zauwazylem. Nawet mi nie odpowiadaj, bo sobie tylko balaganu w papierach narobisz...[/quote]

A propo fundamentalizmu yon.
www.katolikos.republika.pl/

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: W Kunowicach piją piwo na przeciw przedszkola! 2015/04/26 05:25 #22188

  • por.borewiczz
  • por.borewiczz Avatar
  • Gość
  • Gość

haker611 napisał: Szczerze mówiąc jeżeli Pani to przeszkadza to pani dziecko nie musi uczęszczać do tego przedszkola. :blink: Mieszkam w Kunowicach od urodzenia i jakoś nigdy nie spotkałem się z czymś takim jak zastraszanie tego typu tekstami..

A ja się spotkałem. To ludzie Maliny zastraszają kogo mogą.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: W Kunowicach piją piwo na przeciw przedszkola! 2015/07/14 16:15 #22714

  • cleoo
  • cleoo Avatar Autor
  • Gość
  • Gość

por.borewiczz napisał:

haker611 napisał: Szczerze mówiąc jeżeli Pani to przeszkadza to pani dziecko nie musi uczęszczać do tego przedszkola. :blink: Mieszkam w Kunowicach od urodzenia i jakoś nigdy nie spotkałem się z czymś takim jak zastraszanie tego typu tekstami..

A ja się spotkałem. To ludzie Maliny zastraszają kogo mogą.


W związku z tym że nasze apele o nie spożywanie alkoholu w obrębie sklepu nie skutkują postanowiliśmy prowadzić monitoring okolicy i filmować delikwentów.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez cleoo.