Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Odp: W Kunowicach piją piwo na przeciw przedszkola! 2015/04/12 15:28 #22084

  • yon
  • yon Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 527
  • Otrzymane podziękowania: 26
Jak się chce odnieść sukces w walce z bezprawiem, to nie wystarczy poruszyć niebo i ziemię i zwalczać to, co tylko tobie przeszkadza. Twoje histeryczne nawoływania do świętej wojny świadczą jedynie o twoim fundamentaliźmie w tym zakresie. Od tego, co się dzieje pod sklepem w Kunowicach jak do tej pory nic złego nikomu się nie stało, więc daj sobie spokój z tym judzeniem , bo cię nikt nie będzie lubił ( o ile jeszcze ktoś został i nie wystraszył się tego, co wyczyniasz). I pamiętaj o tej żyłce... :P

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez yon.

Odp: W Kunowicach piją piwo na przeciw przedszkola! 2015/04/16 06:14 #22104

  • Klaudia Spring
  • Klaudia Spring Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0

yon napisał: Jak się chce odnieść sukces w walce z bezprawiem, to nie wystarczy poruszyć niebo i ziemię i zwalczać to, co tylko tobie przeszkadza. Twoje histeryczne nawoływania do świętej wojny świadczą jedynie o twoim fundamentaliźmie w tym zakresie. Od tego, co się dzieje pod sklepem w Kunowicach jak do tej pory nic złego nikomu się nie stało, więc daj sobie spokój z tym judzeniem , bo cię nikt nie będzie lubił ( o ile jeszcze ktoś został i nie wystraszył się tego, co wyczyniasz). I pamiętaj o tej żyłce... :P


Nic się nie stało? Przechodziłam tamtędy któregoś wieczora po zmroku i w moim kierunku poleciały butelki , a bardziej grad butelek. Słyszałam tylko wokół siebie szczęk tłuczonego szkła. Strach pomyśleć co by było gdybym dostała w głowę czy w twarz?! Cleoo ma racje że coś trzeba zrobić z tą meliną. Dziwi mnie to że występujesz yon w obronie chuliganów. Wygląda na to że bronisz kumpli ni nie masz zupełnie jaj. Faceci bez jaj się w tym temacie wypowiadają , porażka.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Klaudia Spring.

Odp: W Kunowicach piją piwo na przeciw przedszkola! 2015/04/16 08:07 #22105

  • marks
  • marks Avatar
  • Gość
  • Gość

Klaudia Spring napisał: Nic się nie stało? Przechodziłam tamtędy któregoś wieczora po zmroku i w moim kierunku poleciały butelki , a bardziej grad butelek. Słyszałam tylko wokół siebie szczęk tłuczonego szkła. Strach pomyśleć co by było gdybym dostała w głowę czy w twarz?! Cleoo ma racje że coś trzeba zrobić z tą meliną. Dziwi mnie to że występujesz yon w obronie chuliganów. Wygląda na to że bronisz kumpli ni nie masz zupełnie jaj. Faceci bez jaj się w tym temacie wypowiadają , porażka.

Ale jesteś pewna, że cię nie trafili?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: W Kunowicach piją piwo na przeciw przedszkola! 2015/04/16 10:03 #22107

  • kp.Żbik
  • kp.Żbik Avatar
  • Gość
  • Gość

marks napisał:

Klaudia Spring napisał: Nic się nie stało? Przechodziłam tamtędy któregoś wieczora po zmroku i w moim kierunku poleciały butelki , a bardziej grad butelek. Słyszałam tylko wokół siebie szczęk tłuczonego szkła. Strach pomyśleć co by było gdybym dostała w głowę czy w twarz?! Cleoo ma racje że coś trzeba zrobić z tą meliną. Dziwi mnie to że występujesz yon w obronie chuliganów. Wygląda na to że bronisz kumpli ni nie masz zupełnie jaj. Faceci bez jaj się w tym temacie wypowiadają , porażka.

Ale jesteś pewna, że cię nie trafili?

Ci faceci to kastraci na zrozumienie nie licz:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez kp.Żbik.

Odp: W Kunowicach piją piwo na przeciw przedszkola! 2015/04/16 10:40 #22108

  • Całyczas Miłomi
  • Całyczas Miłomi Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 368
  • Otrzymane podziękowania: 15
Zgłosiłaś na policję i nic?
Głupota nie zwalnia od myślenia.

-Stanisław...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: W Kunowicach piją piwo na przeciw przedszkola! 2015/04/16 11:03 #22109

  • marks
  • marks Avatar
  • Gość
  • Gość

kp.Żbik napisał: Następny kastrat ha ha.

Może tak, może nie, tego się nie dowiesz.
Ale może ty też buteleczką w kaczan zarobiłeś?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: W Kunowicach piją piwo na przeciw przedszkola! 2015/04/16 11:17 #22110

  • Całyczas Miłomi
  • Całyczas Miłomi Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 368
  • Otrzymane podziękowania: 15
Zgłosiłaś na policję i nic?

Klaudia Spring napisał:

yon napisał: Jak się chce odnieść sukces w walce z bezprawiem, to nie wystarczy poruszyć niebo i ziemię i zwalczać to, co tylko tobie przeszkadza. Twoje histeryczne nawoływania do świętej wojny świadczą jedynie o twoim fundamentaliźmie w tym zakresie. Od tego, co się dzieje pod sklepem w Kunowicach jak do tej pory nic złego nikomu się nie stało, więc daj sobie spokój z tym judzeniem , bo cię nikt nie będzie lubił ( o ile jeszcze ktoś został i nie wystraszył się tego, co wyczyniasz). I pamiętaj o tej żyłce... :P


Nic się nie stało? Przechodziłam tamtędy któregoś wieczora po zmroku i w moim kierunku poleciały butelki , a bardziej grad butelek. Słyszałam tylko wokół siebie szczęk tłuczonego szkła. Strach pomyśleć co by było gdybym dostała w głowę czy w twarz?! Cleoo ma racje że coś trzeba zrobić z tą meliną. Dziwi mnie to że występujesz yon w obronie chuliganów. Wygląda na to że bronisz kumpli ni nie masz zupełnie jaj. Faceci bez jaj się w tym temacie wypowiadają , porażka.

Głupota nie zwalnia od myślenia.

-Stanisław...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: W Kunowicach piją piwo na przeciw przedszkola! 2015/04/16 13:27 #22112

  • marks
  • marks Avatar
  • Gość
  • Gość

Całyczas Miłomi napisał: Zgłosiłaś na policję i nic?

Ona i Żbik są z tych co to mają jaja tylko jak na forum trzeba coś powypisywać.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: W Kunowicach piją piwo na przeciw przedszkola! 2015/04/17 08:26 #22114

  • kp.Żbik
  • kp.Żbik Avatar
  • Gość
  • Gość

Całyczas Miłomi napisał: Zgłosiłaś na policję i nic?

Klaudia Spring napisał:

yon napisał: Jak się chce odnieść sukces w walce z bezprawiem, to nie wystarczy poruszyć niebo i ziemię i zwalczać to, co tylko tobie przeszkadza. Twoje histeryczne nawoływania do świętej wojny świadczą jedynie o twoim fundamentaliźmie w tym zakresie. Od tego, co się dzieje pod sklepem w Kunowicach jak do tej pory nic złego nikomu się nie stało, więc daj sobie spokój z tym judzeniem , bo cię nikt nie będzie lubił ( o ile jeszcze ktoś został i nie wystraszył się tego, co wyczyniasz). I pamiętaj o tej żyłce... :P


Nic się nie stało? Przechodziłam tamtędy któregoś wieczora po zmroku i w moim kierunku poleciały butelki , a bardziej grad butelek. Słyszałam tylko wokół siebie szczęk tłuczonego szkła. Strach pomyśleć co by było gdybym dostała w głowę czy w twarz?! Cleoo ma racje że coś trzeba zrobić z tą meliną. Dziwi mnie to że występujesz yon w obronie chuliganów. Wygląda na to że bronisz kumpli ni nie masz zupełnie jaj. Faceci bez jaj się w tym temacie wypowiadają , porażka.


Oni pracują dla Niekrytego cała ekipa jest na forum , sami kastraci.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: W Kunowicach piją piwo na przeciw przedszkola! 2015/04/21 06:12 #22135

  • yon
  • yon Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 527
  • Otrzymane podziękowania: 26

Klaudia Spring napisał:
Nic się nie stało? Przechodziłam tamtędy któregoś wieczora po zmroku i w moim kierunku poleciały butelki , a bardziej grad butelek. Słyszałam tylko wokół siebie szczęk tłuczonego szkła. Strach pomyśleć co by było gdybym dostała w głowę czy w twarz?! Cleoo ma racje że coś trzeba zrobić z tą meliną. Dziwi mnie to że występujesz yon w obronie chuliganów. Wygląda na to że bronisz kumpli ni nie masz zupełnie jaj. Faceci bez jaj się w tym temacie wypowiadają , porażka.

Jak cie zaatakowali butelkami, to pierwsze, co powinnas zrobic, to powiadomic o zajsciu policje. Nie wiem, ile tych butelek bylo, ale chlopaki spod budki raczej swoimi nie rzucali, bo to znaczace dla nich koszty , a oni raczej oszczedzaja. Moze ci sie wydawalo, a moze cos komus upadlo ?... Po drugie - nie wystepuje w obronie pijaczkow (ani nie sa to moi kumple), ale przeciwko fundamentalizmowi , takze w blachych sprawach, bo stad juz tylko krok od terroryzmu, na poczatku slownego, a potem roznie bywa. A w koncu wyzywanie facetow od bezjajecznych w sprawie bez sensu , bez znaczenia i w wyimaginowanych problemach powstalych glownie w glowach przewrazliwionych damulek nie jest dla mnie jakas szczegolna obraza - niemniej eskalacja tego typu tworczosci pociagnie za soba odpowiednie reakcje.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: W Kunowicach piją piwo na przeciw przedszkola! 2015/04/21 06:35 #22136

  • Klaudia Spring
  • Klaudia Spring Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0

yon napisał:

Klaudia Spring napisał:
Nic się nie stało? Przechodziłam tamtędy któregoś wieczora po zmroku i w moim kierunku poleciały butelki , a bardziej grad butelek. Słyszałam tylko wokół siebie szczęk tłuczonego szkła. Strach pomyśleć co by było gdybym dostała w głowę czy w twarz?! Cleoo ma racje że coś trzeba zrobić z tą meliną. Dziwi mnie to że występujesz yon w obronie chuliganów. Wygląda na to że bronisz kumpli ni nie masz zupełnie jaj. Faceci bez jaj się w tym temacie wypowiadają , porażka.

Jak cie zaatakowali butelkami, to pierwsze, co powinnas zrobic, to powiadomic o zajsciu policje. Nie wiem, ile tych butelek bylo, ale chlopaki spod budki raczej swoimi nie rzucali, bo to znaczace dla nich koszty , a oni raczej oszczedzaja. Moze ci sie wydawalo, a moze cos komus upadlo ?... Po drugie - nie wystepuje w obronie pijaczkow (ani nie sa to moi kumple), ale przeciwko fundamentalizmowi , takze w blachych sprawach, bo stad juz tylko krok od terroryzmu, na poczatku slownego, a potem roznie bywa. A w koncu wyzywanie facetow od bezjajecznych w sprawie bez sensu , bez znaczenia i w wyimaginowanych problemach powstalych glownie w glowach przewrazliwionych damulek nie jest dla mnie jakas szczegolna obraza - niemniej eskalacja tego typu tworczosci pociagnie za soba odpowiednie reakcje.


To nie były butelki od piwa a raczej szklane butelki od napojów nie podlegające zwrotowi! Po drugie facet twojego pokroju nie będzie mi mówił jak mam się zachowywać!
Napisz od razu że jestem chora umysłowo! Napisz że jest ze mną coś nie tak! To są wasze faszystowskie metody! Tak się bronicie! Jak zabraknie argumentów merytorycznych to pomawiacie o chorobę umysłową! Znaleźli się też tacy którzy Prezydenta Komorowskiego na badania psychiatryczne wysyłają! Są ludzie którzy twierdzą że coś z nim jest nie tak. Te same metody! Yon jesteś eunuchem , żałosnym kastratem , bo prawdziwy facet staje w obronie kobiet i dzieci!!! Powiedz jeszcze że sprowokowałam to zajście i że ja jestem winna temu i powinnam przeprosić! Powiedz że sprowokowałam i dostałam to na co zasłużyłam!?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Klaudia Spring.

Odp: W Kunowicach piją piwo na przeciw przedszkola! 2015/04/21 07:34 #22137

  • Całyczas Miłomi
  • Całyczas Miłomi Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 368
  • Otrzymane podziękowania: 15
Popijali piwo tymbarkiem (te bezzwrotne butelki)?
Kuriozalna sytuacja, chociaż w sumie rzeczywiście bez sensu rzucać butelkami z kaucją. Całą sprawa robi się coraz bardziej wiarygodna.

Klaudia Spring napisał:

yon napisał:

Klaudia Spring napisał:
Nic się nie stało? Przechodziłam tamtędy któregoś wieczora po zmroku i w moim kierunku poleciały butelki , a bardziej grad butelek. Słyszałam tylko wokół siebie szczęk tłuczonego szkła. Strach pomyśleć co by było gdybym dostała w głowę czy w twarz?! Cleoo ma racje że coś trzeba zrobić z tą meliną. Dziwi mnie to że występujesz yon w obronie chuliganów. Wygląda na to że bronisz kumpli ni nie masz zupełnie jaj. Faceci bez jaj się w tym temacie wypowiadają , porażka.

Jak cie zaatakowali butelkami, to pierwsze, co powinnas zrobic, to powiadomic o zajsciu policje. Nie wiem, ile tych butelek bylo, ale chlopaki spod budki raczej swoimi nie rzucali, bo to znaczace dla nich koszty , a oni raczej oszczedzaja. Moze ci sie wydawalo, a moze cos komus upadlo ?... Po drugie - nie wystepuje w obronie pijaczkow (ani nie sa to moi kumple), ale przeciwko fundamentalizmowi , takze w blachych sprawach, bo stad juz tylko krok od terroryzmu, na poczatku slownego, a potem roznie bywa. A w koncu wyzywanie facetow od bezjajecznych w sprawie bez sensu , bez znaczenia i w wyimaginowanych problemach powstalych glownie w glowach przewrazliwionych damulek nie jest dla mnie jakas szczegolna obraza - niemniej eskalacja tego typu tworczosci pociagnie za soba odpowiednie reakcje.


To nie były butelki od piwa a raczej szklane butelki od napojów nie podlegające zwrotowi! Po drugie facet twojego pokroju nie będzie mi mówił jak mam się zachowywać!
Napisz od razu że jestem chora umysłowo! Napisz że jest ze mną coś nie tak! To są wasze faszystowskie metody! Tak się bronicie! Jak zabraknie argumentów merytorycznych to pomawiacie o chorobę umysłową! Znaleźli się też tacy którzy Prezydenta Komorowskiego na badania psychiatryczne wysyłają! Są ludzie którzy twierdzą że coś z nim jest nie tak. Te same metody! Yon jesteś eunuchem , żałosnym kastratem , bo prawdziwy facet staje w obronie kobiet i dzieci!!! Powiedz jeszcze że sprowokowałam to zajście i że ja jestem winna temu i powinnam przeprosić! Powiedz że sprowokowałam i dostałam to na co zasłużyłam!?

Głupota nie zwalnia od myślenia.

-Stanisław...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: W Kunowicach piją piwo na przeciw przedszkola! 2015/04/21 11:54 #22139

  • Klaudia Spring
  • Klaudia Spring Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0

Całyczas Miłomi napisał: Popijali piwo tymbarkiem (te bezzwrotne butelki)?
Kuriozalna sytuacja, chociaż w sumie rzeczywiście bez sensu rzucać butelkami z kaucją. Całą sprawa robi się coraz bardziej wiarygodna.


Pili wódkę, trudno się domyślić co?!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: W Kunowicach piją piwo na przeciw przedszkola! 2015/04/21 12:13 #22140

  • marks
  • marks Avatar
  • Gość
  • Gość

Klaudia Spring napisał: To nie były butelki od piwa a raczej szklane butelki od napojów nie podlegające zwrotowi! Po drugie facet twojego pokroju nie będzie mi mówił jak mam się zachowywać!
Napisz od razu że jestem chora umysłowo! Napisz że jest ze mną coś nie tak!

Nie, no skądże?

To są wasze faszystowskie metody! Tak się bronicie! Jak zabraknie argumentów merytorycznych to pomawiacie o chorobę umysłową! Znaleźli się też tacy którzy Prezydenta Komorowskiego na badania psychiatryczne wysyłają! Są ludzie którzy twierdzą że coś z nim jest nie tak. Te same metody! Yon jesteś eunuchem , żałosnym kastratem , bo prawdziwy facet staje w obronie kobiet i dzieci!!! Powiedz jeszcze że sprowokowałam to zajście i że ja jestem winna temu i powinnam przeprosić! Powiedz że sprowokowałam i dostałam to na co zasłużyłam!?

Czy sprowokowałaś i zasłużyłaś to nie wiem, ale pod Prawo Goodwina łapiesz się pierwszorzędnie.

Cleo/Klaudio czy wiesz może co to jest zaburzenie dysocjacyjne tożsamości?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez marks.

Odp: W Kunowicach piją piwo na przeciw przedszkola! 2015/04/21 12:19 #22141

  • marks
  • marks Avatar
  • Gość
  • Gość

Klaudia Spring napisał: Pili wódkę, trudno się domyślić co?!

Musisz być wyrozumiała, wraz z jajami mężczyźni tracą rozum.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.