Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Odp: Kto będzie nowym burmistrzem?? 2014/05/04 09:03 #19060

  • Robert69
  • Robert69 Avatar
  • Gość
  • Gość

iwona.niklas@o2.pl napisał: A niby , co możecie zarzucić obecnemu Burmistrzowi?........ że stara się uczciwie wykonywać swoje obowiązki ? To się CENI.


Obecny Burmistrz nie jest człowiekiem . ,,mafii ,, to tego mu nie mogą darować!
Nie nalezy do mafii i rządzi miastem. To mafijnym pachołkom spędza sen z powiek!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Kto będzie nowym burmistrzem?? 2014/05/04 19:16 #19067

  • kaczka
  • kaczka Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 292
  • Otrzymane podziękowania: 8

Robert69 napisał:

iwona.niklas@o2.pl napisał: A niby , co możecie zarzucić obecnemu Burmistrzowi?........ że stara się uczciwie wykonywać swoje obowiązki ? To się CENI.


Obecny Burmistrz nie jest człowiekiem . ,,mafii ,, to tego mu nie mogą darować!
Nie nalezy do mafii i rządzi miastem. To mafijnym pachołkom spędza sen z powiek!



"........... A ja palę faję, żuję gumę palę faję za fają...."

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Kto będzie nowym burmistrzem?? 2014/05/05 18:18 #19076

  • makarena
  • makarena Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 53
  • Otrzymane podziękowania: 1
Gdyby ktos chcial juz oddac swoj glos na nowego burmistrza :) sonda i lista kandydatow w artykule :) www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dll/artic...9/POWIAT11/140429393

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Kto będzie nowym burmistrzem?? 2014/05/09 11:28 #19094

  • jurand
  • jurand Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 102
  • Otrzymane podziękowania: 3
sonda sondą a głosowanie w wyborach głosowaniem. Artykuł i tak wydaje się tendencyjny ukierunkowany na p. Lesickiego... mało obiektywny jak na rasowe dziennikarstwo. Z preentowanej czwórki powiem tak:
p. Kazimiera Jakubowska- pełen szacunek dla kobiety za zaangażowanie w forum kobiet... ale to tylko tyle... pełniąc funkcję radnej jak mogła dopuścić do takiego bałaganu w ZEASIE, te wszystkie afery z prokuratura, oj! Nie chcemy tgakiego włdarza który porządku wokół siebie nie może dopilnwac i na takie afery pozwala!
p. dr Ryszard Bodziacki-... powrót do przeszłości??? tu chyba komentarzy nie trzeba, równiez kilka duzych plam na skale ogólnopolska, te sprawy "ze szklanymi domami" itp. zdłuzona gmina.. oj nie nie chcemy powtórki z rozrywki nie!
Dariusz Lesicki - Po poprzednich wyborach móił że będzie sie przzyglądał probleom słubiczan i stale uczestniczyć w życiu społecznym miasta....Gdzie był w ważnych chwilach? gdzie był w trudnych? trudno stworzyć realny/rzeczywisty program wyborczy gdy o mieście wie się tyle i le powiedzą koledzy? a gdzie własna wizja na rozwiązanie problemów i ich wnikliwa analiza? ja tego nie czuję i mam obawy co do realizowania się na rzecz naszego miastai przez tego pana
Tomasz Ciszewicz- Ten Pan miał naprawdę trudny orzech do zgryzienia, ale zgryzł i dał radę! wystarczy się rozejrzeć po mieście. Nie będę się rozpisywał bo każdy obiektywnie ptrafi to ocenić i docenić. Nareszcie ieszkańcy poznali co to znaczy mieć włodarza z prawdziwego zdarzenia. Nie zepsujmy tego na nadchodzących wyborach

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Kto będzie nowym burmistrzem?? 2014/05/09 18:48 #19095

  • wolanin
  • wolanin Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 39
  • Otrzymane podziękowania: 1
proponuję zrobić na słubice24 sonde głosuj na wybranego kandydata czy coś zobaczymy wtedy kto ile ma zwolennikow a tak to kazdy gada na swojego pryncypała
ja wiem na pewno - tylko nie obecny burmistrz! :angry:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Kto będzie nowym burmistrzem?? 2014/05/09 21:24 #19096

  • kacper
  • kacper Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 47
  • Otrzymane podziękowania: 2

jurand napisał: Tomasz Ciszewicz- Ten Pan miał naprawdę trudny orzech do zgryzienia, ale zgryzł i dał radę! wystarczy się rozejrzeć po mieście.


Coś mi się przypominało przy okazji rozglądania się po mieście : demotywatory.pl/3624868/Pieknie-udekorow...na-Swieta-i-Nowy-Rok

jurand napisał: Nie będę się rozpisywał bo każdy obiektywnie ptrafi to ocenić i docenić.


Ja chętnie poczytam, bo chyba w innym mieście żyjemy.

jurand napisał: Nareszcie ieszkańcy poznali co to znaczy mieć włodarza z prawdziwego zdarzenia. Nie zepsujmy tego na nadchodzących wyborach

W której spółce jesteś prezesem/dyrektorem?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Kto będzie nowym burmistrzem?? 2014/05/10 08:27 #19097

  • makarena
  • makarena Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 53
  • Otrzymane podziękowania: 1
Ja tez bym chetnie poczytala co obecny Burmistrz zrobil dobrego dla mieszkancow i miasta Slubic.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Kto będzie nowym burmistrzem?? 2014/05/10 09:23 #19098

  • marks
  • marks Avatar
  • Gość
  • Gość

jurand napisał: Tomasz Ciszewicz- Ten Pan miał naprawdę trudny orzech do zgryzienia, ale zgryzł i dał radę! wystarczy się rozejrzeć po mieście. Nie będę się rozpisywał bo każdy obiektywnie ptrafi to ocenić i docenić.

No się rozglądam po mieście i szukam gdzież to się podziały mieszkania komunalne wybudowane przez Ciszewicza, gdzie te wyremontowane drogi i podwórka. Ale trzeba przyznać Ciszewiczowi, że ma dar do tworzenia spółek dla koleżków.
W między czasie sprzedano ZEC i xuj wie gdzie się podziały pieniądze z tej sprzedaży, a podobno takie "wielkie" długi zostawił Bodziacki.
To ja jestem ślepy czy nieobiektywny?

Nareszcie ieszkańcy poznali co to znaczy mieć włodarza z prawdziwego zdarzenia.

Szczególnie ci co się nazywają Stupieńko, Sawicki czy Woźniak.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez marks.

Odp: Kto będzie nowym burmistrzem?? 2014/05/10 11:34 #19099

  • makarena
  • makarena Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 53
  • Otrzymane podziękowania: 1
Marks coz to za pytanie gdzie sa mieszkania socjalne ? :) No przeciez tu www.slubice24.pl/wiadomosci/aktualnosci/...mieszkania-komunalne , tutaj tez :) www.zachod.pl/radio-zachod/serwis-inform...lnych-i-komunalnych/ :) Tutaj tez mialy byc ale cos nie wyszlo www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dll/artic...9/POWIAT11/130729338 :) A co do podworek,hehehe przeciez kazda wspolnota teraz w Slubicach moze sobie podworko kupic za grosze i je wremontowac :) To wina mieszkancow,ze sa one nie wyremontowane poniewaz ich nie kupili :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Kto będzie nowym burmistrzem?? 2014/05/11 16:02 #19103

  • rafaello
  • rafaello Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • szczery
  • Posty: 21
  • Otrzymane podziękowania: 0
Szanowni Mieszkańcy. Nie jestem mieszkańcem Słubic ale bardzo często przez to miasto przejeżdżam i bardzo mi się podoba nie należę do żadnej partii.Jestem z województwa Dolnośląskiego.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Kto będzie nowym burmistrzem?? 2014/05/11 18:51 #19104

  • kaczka
  • kaczka Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 292
  • Otrzymane podziękowania: 8
To pewnie jeździsz przez Osiedle Leśne. Też mi się bardzo podoba. Jak jadę z rodziną, która jest pierwszy raz w Słubicach i pokazuję im panoramę za Odrą to też im się bardzo podoba :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Kto będzie nowym burmistrzem?? 2014/05/11 22:49 #19105

  • marks
  • marks Avatar
  • Gość
  • Gość

rafaello napisał: Szanowni Mieszkańcy. Nie jestem mieszkańcem Słubic ale bardzo często przez to miasto przejeżdżam i bardzo mi się podoba nie należę do żadnej partii.Jestem z województwa Dolnośląskiego.

A mi podoba się Wrocław i co w związku z tym?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Kto będzie nowym burmistrzem?? 2014/05/12 09:33 #19107

  • rafaello
  • rafaello Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • szczery
  • Posty: 21
  • Otrzymane podziękowania: 0
kolego Marks to śmiało możesz wyjechać do Wrocławia a swoja drogą to też tam si e podoba.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Kto będzie nowym burmistrzem?? 2014/05/12 16:08 #19111

  • jurand
  • jurand Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 102
  • Otrzymane podziękowania: 3

jurand napisał: Nareszcie ieszkańcy poznali co to znaczy mieć włodarza z prawdziwego zdarzenia. Nie zepsujmy tego na nadchodzących wyborach

W której spółce jesteś prezesem/dyrektorem?[/quote]


Czy trzeba być od razu prezesem czy dyrektorem by móc mieć pozytywną opinię na temat Pana Cisewicza?
Ja akurat ani dyrektrem ani prezesem ani zadnym innym powołanym/mianowanym nie jestem. Ciężko pracuję na swój kawałek chleba i pracy zmieniać nie chce, nie poszukuje. nikogo o nic nie prosiłem i prosić nie będe. chcę tylko by w mieście w którym żyję w którym uczą się moje dzieci było poprostu obrz. Od kąd jest burmistrzem Pan Ciszewicz uważam, że jest dobrze. Ja widze te zmiany, widzę rozsądne wydawanie pieniędzy gminnych. Uwaznie rzyglądam się działaniom naszych radnych i samorządu. Śledzę rozwój naszego miasta i związanych z nim spółek miejskich. SOSIR nareszcie odżył. Dzieje się ciekawiej niż kiedykolwiek wcześniej. W miasto tchnęło jakby nowe zycie. Ale to moje zdanie. Możecie miec inne. forum jest do tego by dyskutowac a ja do dyskusji jestem chętny. Ale rzeczowej. Bez obrażania i snucia jakiś podtekstów, czy tez bzdurnej obłudy i zakłamania. Pozdrawiam frumowiczów

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Kto będzie nowym burmistrzem?? 2014/05/12 18:12 #19114

  • kaczka
  • kaczka Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 292
  • Otrzymane podziękowania: 8
To jedziemy.
Ile mieszkań socjalnych wybudowano za kadencji Pana Ciszewicza ?
Ile dróg miejskich wybudowano ?
Ile dróg miejskich kompleksowo wyremontowano ?
Ile chodników wybudowano ?
Ile chodników gruntownie wyremontowano ?
Jakie inne inwestycje miejskie zostały wykonane oprócz przedszkola ?
Jak burmistrz poprawił estetykę miasta ?
Co z wałami na Odrze ?
Co z obwodnicą Słubic ?
Jakie i ile środków zewnętrznych w tym unijnych pozyskał burmistrz dla miasta ? (przedszkole, wiem )

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.