Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Odp: Kto będzie nowym burmistrzem?? 2014/11/18 16:53 #20829

  • Miejscowy2014
  • Miejscowy2014 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 6
  • Otrzymane podziękowania: 2
No tak wygrał. Fantastyczna była ta ulotka z postanowieniem nieprawomocnym Sądu w Gorzowie. Idealny sposób aby załatwić konkurenta.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Kto będzie nowym burmistrzem?? 2014/11/18 17:51 #20830

  • Redakcja Słubice24.pl
  • Redakcja Słubice24.pl Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 727
  • Otrzymane podziękowania: 70
Mamy już dokładne wyniki głosowania na burmistrza Słubic.

1.Tomasz Ciszewicz 4464 (wygrywa w I turze)
2.Ryszard Bodziacki 1691
3.Kazimiera Jakubowska 357
4.Amelia Szołtun 329
5.Leopold Owsiak 258
6.Andrzej Bycka 217

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Kto będzie nowym burmistrzem?? 2014/11/20 16:59 #20857

  • mistikkkk
  • mistikkkk Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 13
  • Otrzymane podziękowania: 0
A ja się czuję troszkę (może nie tyle co oszukana) co lekko wprowadzona w błąd. I nie, nie przez samego Pana Ciszewicza ale publiczną opinię o nim.

Byłam święcie przekonana, że Pan Ciszewicz jest powiązany z PiSem, przynajmniej tak mi się obijało o uszy i takie zdania chodziły po mieście.
Nie będę ukrywała, że należę do elektoratu tej partii więc oddałam głos na Ciszewicza.
Ok - mój błąd, że nie sprawdziłam, że PiS wystawił własną kandydatkę ale w takim razie nie rozumiem czemu tego Pana utożsamia się "na mieście" z tą partią ?

Druga sprawa, że nigdy nie widziałam Pana Ciszewicza w kościele a chodzę co tydzień (byłam przekonana, że chodzi do drugiej parafii) a dniu wyborów Pan Ciszewicz z pełną pompą przyjechał do kościoła i stał w nim dumnie tak, żeby każdy mógł go zobaczyć.
Absolutnie nie twierdzę, że chodzenie do kościoła to jakiś wymóg i że ktoś kto nie chodzi jest zły ale po co ta szopka ? Pojawienie się w kościele przez osobę niepraktykującą w dniu wyborów to czysta obłuda.

Myśle, że Panu Ciszewiczowi na rękę, że ludzie kojarzą go z PiS bo to jednak duży elektorat, który mozna wykorzystać...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez mistikkkk.

Odp: Kto będzie nowym burmistrzem?? 2014/11/20 19:23 #20858

  • marks
  • marks Avatar
  • Gość
  • Gość

mistikkkk napisał: Byłam święcie przekonana, że Pan Ciszewicz jest powiązany z PiSem, przynajmniej tak mi się obijało o uszy i takie zdania chodziły po mieście.
Nie będę ukrywała, że należę do elektoratu tej partii więc oddałam głos na Ciszewicza.
Ok - mój błąd, że nie sprawdziłam, że PiS wystawił własną kandydatkę ale w takim razie nie rozumiem czemu tego Pana utożsamia się "na mieście" z tą partią ?

Może dlatego?
www.wybory2005.pis.org.pl/kandydat.php?k=164

"Piotr Jacek Łuczyński - wykształcenie wyższe. Absolwent Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, przedsiębiorca, pełnomocnik PiS w Słubicach."

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Kto będzie nowym burmistrzem?? 2014/11/20 19:35 #20859

  • mistikkkk
  • mistikkkk Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 13
  • Otrzymane podziękowania: 0
Nie za bardzo wiem kim jest Pan Łuczyński i chyba nie o nim mowa.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez mistikkkk. Powód: błąd

Odp: Kto będzie nowym burmistrzem?? 2014/11/20 20:58 #20861

  • marks
  • marks Avatar
  • Gość
  • Gość

mistikkkk napisał: Nie za bardzo wiem kim jest Pan Łuczyński i chyba nie o nim mowa.

Ręce i cycki mnie opadli.
Niezły elektorat ma ten prezes.
W sumie, to w nadchodzących wyborach głosuj tak jak ostatnio.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Kto będzie nowym burmistrzem?? 2014/11/20 21:20 #20862

  • mistikkkk
  • mistikkkk Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 13
  • Otrzymane podziękowania: 0
Ręce i cycki ci opadają ?

Człowieku, przeciętny obywatel nie interesuje się składem Rady Gminy, Rady Powiatu itp.

Łuczyński to nie premier Polski tylko burmistrz i to w dodatku vice w małych Słubicach i miałam prawo nie wiedzieć o tym kim jest jako osoba nieinteresująca się polityką prawie wcale, a w urzędzie miejskim bywam może raz na 2 lata.

Więc bez jakiegokolwiek wstydu przyznaje, nie miałam pojęcia kim jest pan Łuczyński.
Vice burmistrza nie wybierają ludzie, tylko urzędasy na sesyjce a, że Słubice to nie Warszawa to w wieczornych wiadomościach też o tym nie usłyszymy.

Może faktycznie to coś tłumaczy, ale ogólnie trochę nie fair grał Pan Ciszewicz, kreując się na krótko przed wyborami na praktykującego katolika.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez mistikkkk. Powód: błąd

Odp: Kto będzie nowym burmistrzem?? 2014/11/20 22:19 #20863

  • marks
  • marks Avatar
  • Gość
  • Gość

mistikkkk napisał: Człowieku, przeciętny obywatel nie interesuje się składem Rady Gminy, Rady Powiatu itp.

Jak się nie interesuje, to po co w ogóle chodzi na wybory?

Łuczyński to nie premier Polski tylko burmistrz i to w dodatku vice w małych Słubicach i miałam prawo nie wiedzieć o tym kim jest jako osoba nieinteresująca się polityką prawie wcale, a w urzędzie miejskim bywam może raz na 2 lata.

Ja też w Urzędzie rzadko bywam, tylko w sprawach do tego niezbędnych ale bardziej mnie interesuje kto i jakim jest burmistrzem niż to całe bagienko w Warszawie z jego premierem na czele. Tym bardziej, że na wybór premiera nie masz żadnego wpływu a burmistrza przez pomyłkę ale sobie wybrałaś.

Może faktycznie to coś tłumaczy, ale ogólnie trochę nie fair grał Pan Ciszewicz, kreując się na krótko przed wyborami na praktykującego katolika.

A to już nie mnie oceniać, tylko Wam katolikom. Zresztą wychodzi na to, że nie tylko w tej sprawie jest nie fair, zobaczymy co przyszłość przyniesie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Kto będzie nowym burmistrzem?? 2014/11/20 22:40 #20864

  • mistikkkk
  • mistikkkk Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 13
  • Otrzymane podziękowania: 0
"Jak się nie interesuje, to po co w ogóle chodzi na wybory?"

Obowiązek obywatelski, żeby potem mi nikt nie mówił "nie wybierałaś, nie masz prawa narzekać".

"na wybór premiera nie masz żadnego wpływu a burmistrza przez pomyłkę ale sobie wybrałaś"

No właśnie, burmistrza. A Vice burmitrz jest wybierany na sesyjce przez urzędasów, więc się powtórzę i powiem, że Słubice to nie Warszawa i ta wiadomość nie jest potem podawana w wieczornych wiadomościach.
Więc trochę się zagalopowałeś z tymi opadającymi rękoma. Uwierz mi, że znajdziesz więcej osób nie orientujących się kto jest viceburmistrzem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez mistikkkk. Powód: błąd

Odp: Kto będzie nowym burmistrzem?? 2014/11/30 11:53 #20929

  • iwona.niklas@o2.pl
  • iwona.niklas@o2.pl Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 9
  • Otrzymane podziękowania: 1
ha ha ha - Kto by nie był , to nigdy nie spełni oczekiwań Wszystkim mieszkańcom ! :laugh:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.