Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Restauracja MYWAY! Tragedia! 2008/06/22 22:33 #476

  • Diamond1231
  • Diamond1231 Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Nowa restauracja Mayway nad biedronka jest do kitu! Na dobry początek szefofie MYWAY powinni sobie zdobywać klijentów, a nie ich odstraszać! Jedzenie dowoża mi spalone (dosłownie) nie jest w ogole do zjedzenia, zero przypraw. A już nie wspomne np. o Chisburgerze którym dziecko by się nie najadło. Oczywiście zimny i nie zbyt dobry i pazerny! hehe jeden plasterek topionego serka! Poprostu masakra. A co przychodze to cenna droższa! Nie polecam ogólnie do kitu! :angry: :S :ohmy:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Restauracja MYWAY! Tragedia! 2008/06/24 15:46 #489

  • niewiedzacy
  • niewiedzacy Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
A gdzie jest ta restauracja? chetnie bym zobaczyl co tam serwuja i pozniej sam bym ocenil :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Restauracja MYWAY! Tragedia! 2008/06/24 16:03 #490

  • bidzis
  • bidzis Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
bylem lipa w [wyedytowano]:laugh: :woohoo:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Grzesiek.

Odp.:Restauracja MYWAY! Tragedia! 2008/06/24 23:25 #492

  • Diamond1231
  • Diamond1231 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
MAYWAY znajduje się w boerdonce. Tam gdzie była naleśnikarnia.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Restauracja MYWAY! Tragedia! 2008/06/25 11:39 #493

  • słubiczanin1965
  • słubiczanin1965 Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
jestem słubiczaninen od początku juz wiele przeszedlem w zyciu i nie jeden lokal z jedzeniem zaliczylem cieszko pracuje i pozwalam sobie jak równiez znajomi na rozkosz z dowozem jedzenia... młody człowieku naucz się pisać, jak chesz kogoś krytykować to zacznij od siebie, ja sadze ze ty dobrze szkoły nie skończyłes na nauke jeszcze nie za pózno.................Ja sobie MY WAY chwale. polecam poniewaz tam sa nalesniki tradycyjne jak równiez w domu się przyrządza....

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Restauracja MYWAY! Tragedia! 2008/06/28 10:52 #508

  • smakosz
  • smakosz Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
zanim zjesz przemysl:laugh: :woohoo:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Restauracja MYWAY! Tragedia! 2008/06/28 14:09 #509

  • nalesnikowy
  • nalesnikowy Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
fakt faktem, nalesniki dobre, ale jest troche rzeczy ktore powinny byc nieco inaczej przygotowywane.

pozdrawoam i zycze my wayowi poprawy!

nalesnikowy nalesnik

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Restauracja MYWAY! Tragedia! 2008/06/29 17:51 #511

  • Pogromca waponiaków :P
  • Pogromca waponiaków :P Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Widzę , że poraz kolejny wapno się uniosło :] Czy post dotyczyl tego kto dłużej mieszka w naszej dziurze? czy chodziło o to aby wyrazić opinię na temat durnych naleśników , które swoją drogą w majłeju mi nie smakują... Pomijając fakt iż na dowiezienie czekałem 1,5 H gdy już dostałem zamówiony \"obiad\" ...... to ręce mi opadły . Nie wiedziałem za co zapłacilem tyle kasy. Nie życzę im źle ale jak na razie mają u mnie dużego minusa za te zimne nalesniki które nawet nie zostały przygotowane wg. mojego życzenia no i tego \"czizburgera\" wielkości pięciozłotówki który też przyjechał zimny ....



Pozdrowienia dla wapniaków !

Darz Bór

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Restauracja MYWAY! Tragedia! 2008/06/29 18:49 #512

  • tutejszy
  • tutejszy Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
ale nie ma to jak dwa swierze szaszlyczki za 50 zł na święcie odry. odrazu pani podziekowalem! :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Restauracja MYWAY! Tragedia! 2008/07/01 15:20 #526

  • carmen
  • carmen Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
ja nie zgodzę się z tym co zostało wcześniej napisne, gdyż będąc (wczoraj) na obiedzie w MY WAY byłam bardzo zadowolona... I podobało mi się wszystko (pomijając drobne szczegóły ale myślę że i one zbiegiem czasu zostaną poprawione....) obsługa bardzo miła, oiadek pyyyszny a jeśli chodzi o wielkość porcji to uważam że są w zupełności wystarczające..... I nie mam pojęcia dlaczego MY WAY uzyskał takie komentarze... Może dlatego że większość ludzi w naszym kraju potrafi tylko narzekać?? ...ale to to już na dłuższą debatę....;p

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Restauracja MYWAY! Tragedia! 2008/07/01 15:51 #527

  • robert
  • robert Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
bylem, zjadlem, wrazenia? nie gorzej, nie lepiej jak w innych lokalach, ogolnie jest okej. jeszcze nie zamawialem nic na wynos ale moze kiedy sie zdazy taka okazja i wtedy bede mogl sie wiecej wypowiedziec na ten temat. ale tak jak poprzedniczka napisala, trzeba samemu sprawdzic, jednym pasuje innym nie :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Restauracja MYWAY! Tragedia! 2008/07/04 09:19 #531

  • jozek
  • jozek Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
@pogromca nalesnikow

Widzisz piszesz tytaj jakies dyrdymaly a nie potrafisz zalatwic prostej sprawy, w poltorej godziny to mozna calego prosiaka upiec, a Ty dales sie naciagnac. Zamawiasz zarcie jak po pol godzinie nikt sie nie zjawia to dzwonisz i mowisz, ze juz sie najadles dlugim oczekowaniem i niech juz nie przyjezdzaja. Mogles po prostu pogonic dostawce i w ten sposob moze by sie nauczyl, ze zarcie ma przywiezc na czas, ale Ty wolisz sie pozalic na forum. Jak myslisz co mu bardziej da po kieszeni?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Restauracja MYWAY! Tragedia! 2008/07/05 17:18 #538

  • znowu ja
  • znowu ja Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Nie żale się tylko wypowiadam się na temat MYWAY bo chyba tego dotyczy ten temat na forum , co do olania dostawy po 30 minutach ... chciałem dać im szansę , zmarnowali ją więc kolejnej już nie dostaną. Co do prosiaka w 1,5 H chętnie zobaczę jak go pieczesz ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Restauracja MYWAY! Tragedia! 2008/07/07 22:28 #541

  • lilija
  • lilija Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
sa jeszcze inne lokale, ja czesto jadam w king kebabie suuper smakuje polecam:P

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Restauracja MYWAY! Tragedia! 2008/07/30 01:48 #671

  • rr
  • rr Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
MY WAY zaskakuje, i to bardzo pozytywnie.

Jadam tam regularnie, i od czasu otwarcia wiele sie zmienilo na lepsze. Porcje sa duze, cenowo jest korzystnie.
A z karta stalego klienta mam tez 10% znizki wieczorem w pubie MY WAY po drugiej stronie parkingu :-)

Przy tym standardzie lokalu i jakosci jedzenia, nigdzie w slubiach nie zjem taniej !!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2