Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Opiekunka do dziecka- JAKIE STAWKI???? 2011/01/07 10:04 #7520

  • szabla
  • szabla Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 48
  • Otrzymane podziękowania: 1
Jakie sa stawki opiekunek do dziecka w Slubicach i okolicach.

Bede wdzieczna za wszelkie informacje, jak wyglada to w rozliczeniu /na godzine a jak a miesiac

dzieki za pomoc

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Opiekunka do dziecka- JAKIE STAWKI???? 2011/01/08 19:40 #7538

  • myszka8257
  • myszka8257 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 50
  • Otrzymane podziękowania: 0
witam ja pilnuje prawie od 2 lat mam 5 zł plus to co dołożą

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Opiekunka do dziecka- JAKIE STAWKI???? 2011/01/13 11:50 #7615

  • katarzyna11
  • katarzyna11 Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 89
  • Otrzymane podziękowania: 4
poweim wam ze to róznie bywa jak potrzebowalam opiekunki dla 4-letniej corki to kobiety krzyczały nawet 7zl za godzine..... teraz ciezko o dobra nianie....
dupa maryny

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Opiekunka do dziecka- JAKIE STAWKI???? 2011/01/17 11:00 #7689

  • kaska
  • kaska Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 6
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam dobrze ze poruszono ten temat gdyz chcialabym sama sie dowiedziec jakie sa stawki bo zastanawiam sie nad zatrudnieniem kogos odpowiedzialnego do opieki nad moja corka dzieki za informacje :cheer:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Opiekunka do dziecka- JAKIE STAWKI???? 2011/08/18 18:27 #9819

  • magdamk
  • magdamk Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 8
  • Otrzymane podziękowania: 0
Mi udało się znaleźć super opiekunkę dla 6-miesięcznego maluszka. Przy 3-4 godzinach na dzień w pierwszych dwu miesiącach współpracy płaciłam 7 zł/h, a gdy już na dobre wróciłam do pracy - płacę 5 zł za godzinę (wychodzi 25-30h na tydzień).
WIem, że stawki są różne - w zależności od doświadczenia i kompetencji - od 5-8, a czasem nawet 10zł.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Opiekunka do dziecka- JAKIE STAWKI???? 2011/08/18 19:26 #9821

  • Całyczas Miłomi
  • Całyczas Miłomi Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 368
  • Otrzymane podziękowania: 15
Masakra! naprawdę tyle zarabiają opiekunki?? przecież to jest normalna praca. Jak się z takich pieniędzy utrzymać? 850 zł przy 8godzinnym dniu pracy... Ogromny szacunek dla Pań opiekunek!!!
Głupota nie zwalnia od myślenia.

-Stanisław...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Opiekunka do dziecka- JAKIE STAWKI???? 2011/08/18 20:25 #9825

  • irek1206
  • irek1206 Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 99
  • Otrzymane podziękowania: 1
Całyczas Miłomi napisał:

Masakra! naprawdę tyle zarabiają opiekunki?? przecież to jest normalna praca. Jak się z takich pieniędzy utrzymać? 850 zł przy 8godzinnym dniu pracy... Ogromny szacunek dla Pań opiekunek!!!




Masz chyba jakis problem ze zrozumiem pracy opiekunki do dziecka jeżeli chcesz sie z tych pieniędzy utrzymac to trzeba szukac takiej opieki za Odrą albo otwórz prywatne przedszkole i spróbuj wytrzmac 8 godzin z gromadką dzieciaczków różnych charakterków
to szybciutko zmienisz zdanie na temat TEJ NORMALNEJ PRACY.
MASAKRA TO JEST Z TOBĄ :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Opiekunka do dziecka- JAKIE STAWKI???? 2011/08/18 22:37 #9829

  • Całyczas Miłomi
  • Całyczas Miłomi Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 368
  • Otrzymane podziękowania: 15
bo uważam, ze za normalną pracę należy się godziwe wynagrodzenie? opiekunki zatrudniane są na czas pobytu rodziców w pracy najczęściej, czyli powiedzmy 8 godzin dziennie razy 5 zł wychodzi żałosna suma, a przecież praca przy opiece nad dzieckiem jak sam mówisz jest trudna.
Głupota nie zwalnia od myślenia.

-Stanisław...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Opiekunka do dziecka- JAKIE STAWKI???? 2011/08/18 23:57 #9830

  • qqłka
  • qqłka Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 170
  • Otrzymane podziękowania: 4
Całyczas Miłomi napisał:

bo uważam, ze za normalną pracę należy się godziwe wynagrodzenie? opiekunki zatrudniane są na czas pobytu rodziców w pracy najczęściej, czyli powiedzmy 8 godzin dziennie razy 5 zł wychodzi żałosna suma, a przecież praca przy opiece nad dzieckiem jak sam mówisz jest trudna.


To ile byś był/a w stanie zapłacić za opiekę nad Twoim dzieckiem?
Jeżeli opłacisz mi ZUS i będziesz płacić za urlop i chorobowe, to rzucam dotychczasową pracę i będę pilnował Twoich dzieci, 3000zł netto/m-c by mnie w pełni satysfakcjonowało.
Aha weź pod uwagę, że obecnie minimalna płaca za pełny etat to coś koło 1350 zł brutto, jak nawet ktoś zarabia 1500-2000 zł na rękę, to płacenie opiekunce więcej niż 1000 zł przestaje mieć sens, przecież ludzie nie chodzą do pracy tylko po to, żeby zarobić na opiekunkę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez qqłka.

O:Opiekunka do dziecka- JAKIE STAWKI???? 2011/08/19 08:50 #9831

  • MartaP
  • MartaP Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 40
  • Otrzymane podziękowania: 0
ok jasne, nie idziemy do pracy po to zeby oddac cala swoja pensje opiekunce bo to by sie mijalo z celem, taki jest punkt widzenia rodzicow, ale problem jest w tym ze wiedzac ile beda placic takiej osobie stawiaja nie wiadomo jakie warunki,

osoba mloda jest za mloda i sie nie nadaje bo nie ma doswiadzcenia i pojecia o dzieciach, jak sie nimi zajmowac itp. osoba starsza jest za stara bo nie bedzie potrafila sie z dzieckiem bawic bo sie zmeczy, nie dopilnuje go nalezycie bo nie nadazy za nim itd. rodzice odzekuja sami nie wiedza czego...

a najlepsi juz sa tacy, ktorzy umawiaja sie na kolejny telefon w sprawie spotkania a po tyg okazuje sie ze maja kogos innego, nawet nie powiadomia ze juz nie sa zainteresowani, znam duzo takich przypadkow ze slubic i nie tylko. a potencjalna pani opiekunka niech czeka sobie do u... smierci na jakas wiadomosc. jesli sie wiec oczekuje idealnej niani dla swojego dziecka (co oczywiscie jest w pelni zrozumiale) to samemu tez trzeba byc w porzadku.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Opiekunka do dziecka- JAKIE STAWKI???? 2011/08/21 11:36 #9860

  • Całyczas Miłomi
  • Całyczas Miłomi Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 368
  • Otrzymane podziękowania: 15
Jeśli nie stać nas na opiekunkę sam pilnujemy dzieci/ oddajemy je pod opiekę dziadkom/ oddajemy do punktów opieki grupowej. Jeśli natomiast chcemy żeby nasze dziecko miało zapewnioną pełnoetatową opiekę indywidualną , najlepiej wykwalifikowanej niani, to powinniśmy jej płacić wynagrodzenie w kwocie, która nie obraża żadnej ze stron. Przyznam , ze dziwi mnie lincz, spowodowany stwierdzeniem, że każdemu należy się godziwa płaca. Myślę, że dopóki większość ludzi będzie próbowała oszukać czy wykorzystać innych np. płacąc głodowe pensje, zatrudniając na czarno czy na lewe umowy na najniższą krajową itd. w tym kraju nie poprawi się nic. Do boju gotowi ? START.
Głupota nie zwalnia od myślenia.

-Stanisław...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Całyczas Miłomi.

O:Opiekunka do dziecka- JAKIE STAWKI???? 2011/08/25 13:37 #9912

  • mundi
  • mundi Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 40
  • Otrzymane podziękowania: 2
Oj tam oj tam, ja swojej płacę 3000zł ale robi WSZYSTKO. Nie oszukujmy się - jaka płaca, taka praca. Jeśli ktoś chce, żeby jego dziecko było pilnowane za 850zł miesięcznie - może je oddawać z wózkiem i zabawkami osiedlowym żulom na te osiem godzin dziennie. Przeżyje. Będzie twardsze. Warte tej ceny!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Opiekunka do dziecka- JAKIE STAWKI???? 2011/08/25 13:42 #9914

  • pysiu83
  • pysiu83 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • GG: 482429
  • Posty: 56
  • Otrzymane podziękowania: 3
W sumie jak za 3000zl robi WSZYSTKO to fajna ta opiekunka :) a tak szczerze to czytam i śledzę ten wątek bo niedługo sam będę szukał niańki . Wiadomo , więcej kasy sypniesz i będzie kobieta szczęśliwa bo za stawkę głodową nie oczekujmy cudów . Ktoś pisze że dziadki , a jak dziadki nie mają czasu ?Nie każdy może liczyć na pomoc dziadków...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Opiekunka do dziecka- JAKIE STAWKI???? 2011/08/25 13:46 #9915

  • MartaP
  • MartaP Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 40
  • Otrzymane podziękowania: 0
badz tez dziadkowie nie sa juz po prostu w stanie zajmowac sie malym dzieckiem, dziecko ma 3 lata, dziadek 75 no to moze byc ciezko... pysiu83 ja mam kandydatke:P

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Opiekunka do dziecka- JAKIE STAWKI???? 2011/08/25 13:52 #9917

  • pysiu83
  • pysiu83 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • GG: 482429
  • Posty: 56
  • Otrzymane podziękowania: 3
Wiesz , skoro dziadek ma 52 lata a babcia 50 i są w formie ale to taki temat wiesz . Dziecko ma dopiero 2 miesiące wiec jeszcze trochę minie czasu zanim dziadki będą potrzebni . A z opiekunką to możemy pomyśleć coś , jeśli oczywiście będę wiedział co to za kobieta a przede wszystkim jakie ma oczekiwania finansowe :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2