Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Praca w Super Dziecku 2013/08/28 21:15 #17230

  • nczycielka
  • nczycielka Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Witam wszystkich.
Chciałabym zasięgnąć opinii na temat pracy jako nauczycielka w przedszkolu Super Dziecko. Właśnie rozpoczynam tam pracę, ale dochodzą do mnie nieciekawe informacje na temat warunków pracy., jakie tam panują.
Dzięki z góry za opinie.
Temat został zablokowany.

Odp: Praca w Super Dziecku 2013/08/28 21:35 #17231

  • materaaa
  • materaaa Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 6
  • Otrzymane podziękowania: 0
Umowa juz podpisana??? To życzę wytrwałości! Przyda ci się.
Temat został zablokowany.

Odp: Praca w Super Dziecku 2013/08/28 21:53 #17232

  • nczycielka
  • nczycielka Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Tzn? Aż tak źle?
Temat został zablokowany.

Odp: Praca w Super Dziecku 2013/08/28 21:59 #17233

  • materaaa
  • materaaa Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 6
  • Otrzymane podziękowania: 0
Pracowałam tam kilka lat temu. Z tego co słyszałam teraz też kilka nauczycielek odeszło. Pamietaj , że "królowa jest tylko jedna" hahaha. Tak na powaznie pani, która cię przyjęła jest trudna i jak się okazuje dla niektórych nie do wytrzymania. Ale to tylko moje zdanie. Może ktoś napisze ci coś ku pokrzepieniu....
Temat został zablokowany.

Odp: Praca w Super Dziecku 2013/08/29 19:25 #17244

  • zosia01
  • zosia01 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 12
  • Otrzymane podziękowania: 1
Kochana , tam przewinęło się już kilkanaście nauczycielek. "Królowa " potrafi zmieszać człowieka z błotem upokorzyć i to w obecności innych. Wykorzystuje na maxa. Nie zdziw się jak będzie kazała ci sprzątać i myć toalety. Jednym słowem mobbing na całej linii. Nie myśl że może to się kiedyś zmieni bo to nie realne. Mimo wszystko powodzenia.
Temat został zablokowany.

Odp: Praca w Super Dziecku 2013/08/29 20:03 #17245

  • nczycielka
  • nczycielka Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
To jest aż tak źle? Plotki słyszałam, ale nie sądziłam, że są do końca prawdziwe. No cóż.... zobaczymy.
Temat został zablokowany.

Odp: Praca w Super Dziecku 2013/08/29 20:07 #17246

  • materaaa
  • materaaa Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 6
  • Otrzymane podziękowania: 0
Nic się tam nie zmieni póki ta kobieta będzie tak ludźmi pomiatać!!!! SZACUNEK - to jest coś jej obcego. Jesteś tam pracownikiem i tyle, masz wykonywać jej polecenia i basta!!!! A jak się postawisz to cię zrówna z ziemią. Jest niekompetentna i zawistna, nieprofesjonalna i nieszczera. Ładnie ci w oczy będzie patrzeć a jak już coś to pokaże ci swoją prawdziwą twarz, wszystko w zalezności od jej humoru.
Temat został zablokowany.

Odp: Praca w Super Dziecku 2013/08/29 20:16 #17248

  • uklo
  • uklo Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Tyle wejść i co? Tu was nie dopadnie. W końcu niech ktoś powie głośno co się tam wyprawia!!! Mamy wolność słowa. Miałam dziecko w tym przedszkolu. Strasznie frustrujące było to, że te nauczycielki tak się zmieniały tam i dla dzieci też nic fajnego, bo dzieciaki szybko się przyzwyczajają, eh. Nie mam o tej pani dobrego zdania, no cóż. Na szacunek trzeba sobie zasłużyć.
Temat został zablokowany.

Odp: Praca w Super Dziecku 2013/08/30 07:49 #17255

  • misia123
  • misia123 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 75
  • Otrzymane podziękowania: 4
jak ta pani to sobie poczytała to juz pewnie tam Ciebie nie ma :)
Temat został zablokowany.

Odp: Praca w Super Dziecku 2013/08/30 13:19 #17258

  • zosia01
  • zosia01 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 12
  • Otrzymane podziękowania: 1
Niestety dla niej to czysty biznes: przedszkole to fabryka, nauczyciele to maszyny a dzieci to produkty, które wypuszcza się na rynek - tragedia. Najbardziej szkoda tych dzieci. A jak ktoś znęca się nad pracownikami to prędzej czy później nawet na dzieciach to się odbije. I w tej szkole na żwirki też się już zaczynają zmiany: odeszła nauczycielka, która prowadziła I klasę i zatrudniony tam dyrektor - kobiety z długim stażem pracy zwyczajnie nie dały sobą pomiatać.
Dziwię się, że ta pani jeszcze nie wpadła na to dlaczego te nauczycielki tak odchodzą. Bo na pewno nie ze względu na 8 godzin pracy - bo do tego można się przyzwyczaić.
Prawdziwe powody: szykanowanie, pomiatanie, brak szacunku, poniżanie. Myślę, że każda z dziewczyn tego tam doznała ale boją się o tym głośno mówić.
Temat został zablokowany.

Odp: Praca w Super Dziecku 2013/08/30 13:56 #17260

  • materaaa
  • materaaa Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 6
  • Otrzymane podziękowania: 0
Zgadzam się z tobą Zosia. Powinno się zacząć mówić o tym głośno! Rodzice też wiedzą jak tam jest, nauczycielki się godzą na taki stan ( do czasu ). Tu albo psychiatra pomoże albo ja już nie wiem co...
Temat został zablokowany.

Odp: Praca w Super Dziecku 2013/09/03 18:49 #17302

  • materaaa
  • materaaa Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 6
  • Otrzymane podziękowania: 0
Za te oszustwa ta pani kiedyś odpowie. Tak się nie powinno traktować nauczycieli. To jawny mobbing.

kadry.nf.pl/Artykul/6923/Mobbing-w-pracy...mobbing-zarzadzanie/
Temat został zablokowany.

Odp: Praca w Super Dziecku 2013/09/03 18:56 #17303

  • nczycielka
  • nczycielka Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Wsród pracowników, z którymi pracuję ta pani też nie ma dobrej opinii, więc dziwi mnie tym bardziej, że tam pracują. To takie dziwne, narzekają a pracują.
Temat został zablokowany.

Odp: Praca w Super Dziecku 2013/09/04 05:42 #17305

  • Joasia5
  • Joasia5 Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 128
  • Otrzymane podziękowania: 4
Pracują bo nie maja innej perspektywy na inną prace,męcza sie biedaczki.Teraz trudno o dobrego pracodawcę-może być wymagający lecz niech będzie człowiekiem... :ohmy:
Temat został zablokowany.

Odp: Praca w Super Dziecku 2013/09/04 11:11 #17306

  • vivaldi
  • vivaldi Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 25
  • Otrzymane podziękowania: 1
Witam serdecznie,

proponuje zmiane nazwy tematu z "Praca w Super Dziecku" na "Zfrustrowani razem". W dzisiejszych czasach powinno sie byc szczesliwym ze ma sie prace, stale dochody oraz pewne miejsce pracy. Atmosfere pracy tworza sami pracownicy a tylko czesciowo dyrektor.

Powiem tylko: Szanuj szefa swego mozesz miec gorszego! :cheer:
Temat został zablokowany.
  • Strona:
  • 1
  • 2