Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Umorzą sprawę członka zarządu, który prowadził po pijaku? 2015/09/16 16:23 #23044

  • Robert Włodek
  • Robert Włodek Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 92
  • Otrzymane podziękowania: 9
Słubicka policja zakończyła postępowanie w sprawie członka Zarządu Powiatu Słubickiego, który 3 sierpnia prowadził samochód mając 0,6 promila alkoholu w organizmie.

Policja wystąpiła do Prokuratury Rejonowej w Słubicach z wnioskiem o warunkowe umorzenie postępowania w sprawie jednego z najważniejszych powiatowych urzędników.
31 sierpnia słubicka Prokuratura Rejonowa złożyła do Sądu Rejonowego wniosek o warunkowe umorzenie postępowania karnego wobec członka Zarządu Powiatu.

Gdyby samorządowiec usłyszał wyrok, musiałby zrezygnować z pełnienia funkcji członka Zarządu Powiatu.

O tym, czy zostanie on skazany, czy sprawa zostanie umorzona, dowiemy się 21 października, o godzinie 9.20 rozpocznie się posiedzenie sądu w jego sprawie.

o ostatecznych rozstrzygnięciach w tej sprawie będę informował
pozdrawiam
Robert Włodek
Mieszkaniec aktywny. Wicestarosta Powiatu...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Robert Włodek.

Odp: Umorzą sprawę członka zarządu, który prowadził po pijaku? 2015/09/16 21:07 #23047

  • kaczka
  • kaczka Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 292
  • Otrzymane podziękowania: 8
To już policja nie ściga kierowców jadących na podwójnym gazie. Można sobie już chlapnąć ze dwa piwka przed podróżą ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Umorzą sprawę członka zarządu, który prowadził po pijaku? 2015/09/17 11:05 #23050

  • piotrek16
  • piotrek16 Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 20
  • Otrzymane podziękowania: 0
czy poznamy tego dobroczyńce Prokuratora - Nazwisko, wówczas w całej Polsce będzie można na jego wykładnie prawa się powoływać. Dla przypomnienia wg prawa :

Obecnie obowiązujący kodeks karny przewiduje surowe kary dla kierujących samochodami znajdującymi się w stanie nietrzeźwym. Ponieważ wynik Pańskiego badania wyniósł 0,6 promila zostanie Pan uznany za kierunącego w stanie nietrzeźwym (stan ten przyjmuje się po przekroczeniu 0,5 promila) Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości czyli powyżej 0,5 promila (art. 178a kk.) grozi zakaz prowadzenia pojazdów minimum od roku do lat 10, kara grzywny, ograniczenia wolności lub nawet pozbawienia wolności do lat 2, oraz podanie wyroku do publicznej wiadomości. W przypadku zatrzymania uprawnień na dłużej niż 12 miesięcy, musimy powtórnie zdać egzaminy na prawo jazdy. Każda osoba ukarana przez sąd za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości jest wpisana do rejestru skazanych. Może to mieć wpływ na możliwość podjęcia zatrudnienia. W przypadku wyrządzenia szkody przez kierującego po użyciu alkoholu, firma ubezpieczeniowa zwraca się do sprawcy o zwrot wszystkich wypłaconych odszkodowań w związku z powstałymi szkodami.
Policja w Słubicach i Słubicki prokurator tworzą nowe prawo.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Umorzą sprawę członka zarządu, który prowadził po pijaku? 2015/09/17 11:30 #23051

  • elaela
  • elaela Avatar
  • Gość
  • Gość

piotrek16 napisał: czy poznamy tego dobroczyńce Prokuratora - Nazwisko, wówczas w całej Polsce będzie można na jego wykładnie prawa się powoływać. Dla przypomnienia wg prawa :

Obecnie obowiązujący kodeks karny przewiduje surowe kary dla kierujących samochodami znajdującymi się w stanie nietrzeźwym. Ponieważ wynik Pańskiego badania wyniósł 0,6 promila zostanie Pan uznany za kierunącego w stanie nietrzeźwym (stan ten przyjmuje się po przekroczeniu 0,5 promila) Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości czyli powyżej 0,5 promila (art. 178a kk.) grozi zakaz prowadzenia pojazdów minimum od roku do lat 10, kara grzywny, ograniczenia wolności lub nawet pozbawienia wolności do lat 2, oraz podanie wyroku do publicznej wiadomości. W przypadku zatrzymania uprawnień na dłużej niż 12 miesięcy, musimy powtórnie zdać egzaminy na prawo jazdy. Każda osoba ukarana przez sąd za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości jest wpisana do rejestru skazanych. Może to mieć wpływ na możliwość podjęcia zatrudnienia. W przypadku wyrządzenia szkody przez kierującego po użyciu alkoholu, firma ubezpieczeniowa zwraca się do sprawcy o zwrot wszystkich wypłaconych odszkodowań w związku z powstałymi szkodami.
Policja w Słubicach i Słubicki prokurator tworzą nowe prawo.


Kolejna chora próba ośmieszenia i podważenia autorytetu organów ścigania przez walczący z Państwem Prawa gang Roberta W.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Umorzą sprawę członka zarządu, który prowadził po pijaku? 2015/09/17 12:23 #23052

  • marks
  • marks Avatar
  • Gość
  • Gość

robertwlodek napisał: Słubicka policja zakończyła postępowanie w sprawie członka Zarządu Powiatu Słubickiego, który 3 sierpnia prowadził samochód mając 0,6 promila alkoholu w organizmie.

Policja wystąpiła do Prokuratury Rejonowej w Słubicach z wnioskiem o warunkowe umorzenie postępowania w sprawie jednego z najważniejszych powiatowych urzędników.
31 sierpnia słubicka Prokuratura Rejonowa złożyła do Sądu Rejonowego wniosek o warunkowe umorzenie postępowania karnego wobec członka Zarządu Powiatu.

Gdyby samorządowiec usłyszał wyrok, musiałby zrezygnować z pełnienia funkcji członka Zarządu Powiatu.

O tym, czy zostanie on skazany, czy sprawa zostanie umorzona, dowiemy się 21 października, o godzinie 9.20 rozpocznie się posiedzenie sądu w jego sprawie.

o ostatecznych rozstrzygnięciach w tej sprawie będę informował
pozdrawiam
Robert Włodek

To się też nadaje do TVN-u.
Swoją drogą chętnie poznam uzasadnienie Policji i Prokuratury swoich wniosków.
Panie Robercie czy jest Pan może w ich posiadaniu?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Umorzą sprawę członka zarządu, który prowadził po pijaku? 2015/09/17 12:30 #23053

  • Robert Włodek
  • Robert Włodek Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 92
  • Otrzymane podziękowania: 9
niestety, jedyne co udało mi się zdobyć z policji, prokuratury i sądu to "suche" komunikaty w tej sprawie.
pozdrawiam
Robert Włodek
Mieszkaniec aktywny. Wicestarosta Powiatu...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Umorzą sprawę członka zarządu, który prowadził po pijaku? 2015/09/17 13:53 #23056

  • metallioa
  • metallioa Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 123
  • Otrzymane podziękowania: 5
W mojej opinii decyzja skandaliczna. Panie Robercie proszę zdobyć uzasadnienie prokuratury. Trzeba tą sprawę nagłośnić przed wyborami w końcu tyle rządzący mówią o karaniu jazdy pod wpływem alkoholu. :angry:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Umorzą sprawę członka zarządu, który prowadził po pijaku? 2015/09/18 20:22 #23075

  • irka
  • irka Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 80
  • Otrzymane podziękowania: 11
Oczywiście, nie od dzisiaj wiadomo, że słubicki wymiar sprawiedliwości powinnien zmienić nazwe , a TVN powinnien zainteresować się nie tylko tym postępowaniem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Umorzą sprawę członka zarządu, który prowadził po pijaku? 2015/09/20 05:01 #23078

  • elaela
  • elaela Avatar
  • Gość
  • Gość

irka napisał: Oczywiście, nie od dzisiaj wiadomo, że słubicki wymiar sprawiedliwości powinnien zmienić nazwe , a TVN powinnien zainteresować się nie tylko tym postępowaniem.


Co proponujesz w tej sytuacji , jaka alternatywa? Mamy prosić o pomoc gangi? Mamy kryminalistów złodziei prosić o ochronę? Mamy wierzyć że manipulanci podający się za społeczników pomagają ludziom!?
Temat wpisuje się w trend antysystemowy walki z Państwem i jego instytucjami.
Czy gang szantażysty Roberta W. przejął już kompetencje organów ścigania bo wszystko na to wskazuje że do tego zmierza!?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez elaela.

Odp: Umorzą sprawę członka zarządu, który prowadził po pijaku? 2015/09/20 11:21 #23083

  • elaela
  • elaela Avatar
  • Gość
  • Gość

irka napisał: Oczywiście, nie od dzisiaj wiadomo, że słubicki wymiar sprawiedliwości powinnien zmienić nazwe , a TVN powinnien zainteresować się nie tylko tym postępowaniem.


Przypomnijmy że Robwrt W. odpowiadał już za pomawianie byłego burmistrza Ryszarda B. za co sąd ukarał go grzywną 2000zł . Robert W. z takiej grzywny się śmieje , śmieje się z wysokości odszkodowań jakie sąd przyznaje jego ofiarom. Co więcej jest na tyle perfidny że zaczyna kwestionować i przejmować kompetencje sędziów, prokuratorów, policji.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Umorzą sprawę członka zarządu, który prowadził po pijaku? 2015/09/21 08:22 #23092

  • Robert Włodek
  • Robert Włodek Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 92
  • Otrzymane podziękowania: 9
Nie mam najmniejszych wątpliwości, że powyższe posty, w tym ten o wyimaginowanej karze grzywny za pomawianie Ryszarda Bodziackiego, mają jeden cel - odwrócić uwagę od "afery Łuczyńskiego", którą poznała już cała Polska, a której dostrzec nie chcą tylko nasi radni.

Nie w smak hejterom jest także upublicznienie informacji o wniosku o umorzenie sprawy jednego z najważniejszych naszych samorządowców, który został złapany na jeździe po pijaku...

Nigdy nie pomówiłem Ryszarda Bodziackiego, nigdy nie miałem żadnego wyroku, nigdy nie toczyła się przeciwko mnie żadna sprawa, nie miałem postawionych jakichkolwiek zarzutów, nie prowadzono nawet w mojej sprawie żadnego postępowania.

Te obelgi traktuje jako próbę zastraszenia i zamknięcia mi ust.

Administratora strony (a także forum) proszę o stanowczą reakcję.

W słubickiej prokuraturze złożę w najbliższym czasie zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa wraz z wnioskiem o ustalenie i przekazanie mi danych osobowych internautów, którzy pomawiają mnie i piszą ewidentną nieprawdę.

pozdrawiam ciepło,
Robert Włodek
Mieszkaniec aktywny. Wicestarosta Powiatu...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Umorzą sprawę członka zarządu, który prowadził po pijaku? 2015/10/20 08:48 #23197

  • yon
  • yon Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 527
  • Otrzymane podziękowania: 26
Ja bardzo przepraszam, ze sie wtracam, ale tez chcialbym sie dowiedziec, czy to prawda, ze w zwiazku z ta sprawa i jej sposobem zalatwienia - od chwili obecnej moge jezdzic po pijaku bezkarnie. Uwielbiam sie nachlac, a jak juz sie nachleje, to pcham sie za kierownice - do tej pory musialem w sobie zwalczac te zapedy, ale to jest dla mojego organizmu niezdrowe i teraz bylbym usatysfakcjonowany, gdyby sie okazalo, ze mnie takze prawo nie dotyczy i moge chlac i jezdzic. Poza tym bede mial rowniez wymowke, w przypadku, gdybym spowodowal wypadek - bo rozumiem, ze jazda po pijaku bedzie w Slubicach traktowana jako okolicznosc zwalniajaca z wszelkiej odpowiedzialnosci. Czy moze cos zle zrozumialem?...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Umorzą sprawę członka zarządu, który prowadził po pijaku? 2015/10/20 09:08 #23198

  • piotrek16
  • piotrek16 Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 20
  • Otrzymane podziękowania: 0
Ale musisz mieć dobrych kumpli np. starost lub vice starostę, albo chociaż burmistrza, którzy złego słowa na twoje pijackie ekscesy nic nie powiedzą i będą cie wspierać

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Umorzą sprawę członka zarządu, który prowadził po pijaku? 2015/10/20 09:27 #23199

  • yon
  • yon Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 527
  • Otrzymane podziękowania: 26
No ale ja nie mam zamiaru sie ekscesowac - spokojny jestem , ino ze mnie do kieliszka ciagnie. I do kierownicy...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Umorzą sprawę członka zarządu, który prowadził po pijaku? 2015/10/21 07:05 #23214

  • tjakuszewicz
  • tjakuszewicz Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 37
  • Otrzymane podziękowania: 1
Kilka dni temu biegli orzekli, że typ, który zabił własną córeczkę był niepoczytalny bo był odurzony marihuaną. Alkohol też odurza czyli stosując taką wykładnię można jeździć po pijaku bo pierwsze primo jak władza może to obywatel też, drugie primo - po pijaku człowiek jest niepoczytalny, nie wie co robi a więc nie można go pociągnąć do odpowiedzialności za jazdę po pijaku czy za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym gdy było sie pod wpływem alkoholu. :woohoo:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2