Świetnie spisali się piłkarze Polonii Słubice w kolejnym meczu o Mistrzostwo IV Ligi Lubuskiej. Podopieczni trenera Łukasza Heina pokonali Odrę Bytom Odrzański 1:0.

Było to pierwsze spotkanie piłkarzy ze Słubic na własnym boisku w tej rundzie rozgrywek. Część kibiców obawiała się o formę piłkarzy, mając w pamięci dotkliwą porażkę w poprzedniej kolejce ze Stilonem Gorzów (0:9). Tym bardziej, że do Słubic przyjechała drużyna plasująca się w ścisłej czołówce czwartoligowej tabeli.

Jednak tym razem nasi zawodnicy stanęli na wysokości zadania i pokonali zespół z Bytomia Odrzańskiego. Jedynego gola na wagę trzech punktów zdobył Jakub Nowak w 40 minucie spotkania. Warto dodać, że przez blisko 60 minut nasza drużyna grała w osłabieniu, bo czerwona kartkę otrzymał Norbert Pawłowicz.

Kolejne spotkanie (tym razem na wyjeździe) Polonia Słubice rozegra już w najbliższą sobotę. Rywalem słubiczan będzie Tęcza Krosno Odrzańskie.