Na hali w Kowalowie odbył się drugi turniej o "Puchar Jesieni " - cyklu piłkarskich rozgrywek w których biorą udział uczniowie gimnazjów z terenu powiatu słubickiego. Tym razem najlepsza okazał się reprezentacja Cybinki.

Gimnazjaliści z Cybinki uplasowali się na pierwszym miejscu, mimo przegranej z faworyzowanym Gimnazjum nr 1 w Słubicach. Zwycięzcy inauguracyjnego turnieju o „Puchar Jesieni” w pozostałych meczach zanotowali jednak aż dwa remisy, przez co zgubili cenne punkty. Na trzecim miejscu uplasowała się drużyna gospodarzy. W turnieju brały udział jeszcze reprezentacje gimnazjów z Rzepina, Górzycy oraz Gimnazjum nr 2 w Słubicach.

Najlepsza trójka otrzymały puchary. Wyróżniono także zwycięzców klasyfikacji indywidualnych. Najlepszym strzelcem został Szymon Kobusiński z Cybinki, który zdobył 10 goli. Najlepszym zawodnikiem wybrano Macieja Paczkowskiego (Gimnazjum nr 1 w Słubicach). Królem asyst został Adrian Klimczak z Gimnazjum w Cybince notując 4 ostatnie podania.

6. Górzyca - 2 pkt
Ostatnie, finałowe starcie zaplanowano 30 listopada o godz. 10:00 w hali przy Gimnazjum nr 1 w Słubicach. Do każdej z drużyn trafią nagrody za łączną zdobycz punktową w całym turnieju, a najlepsza szkoła otrzyma na własność Puchar Jesieni i zdobędzie nieformalny tytuł najlepszego piłkarskiego gimnazjum w powiecie słubickim.