Polonia Słubice

Polonia Słubice podtrzymała dobrą passę i wygrała po raz trzeci z rzędu od momentu powrotu piłkarskich rozgrywek na stadiony, tym razem w ramach rywalizacji w IV lidze. 17 kwietnia słubiczanie wygrali na wyjeździe z Arką Nowa Sól 2:1.

Początek meczu nie ułożył się po myśli podopiecznych trenera Andrzeja Wypycha, bo już w 10 minucie gospodarze objęli prowadzenie po strzale Piotra Przejczowskiego. Jednak jeszcze przed przerwa poloniści udowodnili, że nie przez przypadek biją się o podium tabeli.

Najpierw w 31 min. Rafał Gronostaj doprowadził do remisu, a następnie, już w doliczanym czasie gry (45+1), wyprowadził nasz zespół na prowadzenie. W drugiej odsłonie meczu nie oglądaliśmy już żadnych bramek i trzy punkty powędrowały do Słubic.

Arka Nowa Sól – Polonia Słubice 1:2 (1:2)

Zagrali: Jakub Szewielinski, Dawid Żurawski, Przemysław Stępień, Maciej Ossowski (66' Daniel Neuman), Patryk Nowaczewski, Rafał Gronostaj (84'Mariusz Guraj), Gabriel Chrostowski, Łukasz Chrostowski, Ihor Myrko, Szymon Biernat, Gracjan Kudła (65' Hubert Stawicki). Rezerwowi: Radosław Bednarczyk.