Słubice: 16 czerwca 2019   |   Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
Słubice24.pl Wiadomości Sport Znamy podział grup na turnieju PES 2019
reklama
reklama

Znamy podział grup na turnieju PES 2019

Za nami kolejny ważny etap przygotowań do pierwszej odsłony Słubickiego Turnieju E-sportowego. Organizatorzy dokonali losowania grup eliminacyjnych w rozgrywkach na PES 2019. Wiemy już kto z kim zagra w pierwszej fazie turnieju.

losowanie 1

Losowanie odbyło się 24 marca w sali kameralnej Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury. Szczęśliwą „sierotką” była córka Michała Gołębiowskiego, jednego z organizatorów. Uczestnicy w napięciu oczekiwali na to, z kim przyjdzie im się mierzyć w walce o wyjście z grupy, i jaką piłkarską reprezentacją będą grali.

- Na prośbę zawodników przyśpieszyliśmy losowanie drużyn o tydzień, tak aby gracze mogli już ćwiczyć i przyzwyczaić się do wylosowanych drużyn – wyjaśnia Robert Kubica z Kukiz 15, drugi z pomysłodawców wydarzenia.

32 zawodników podzielono na 8 grup eliminacyjnych, po 4 osoby w każdej. Zasady więc są takie same jak podczas prawdziwych mistrzostw świata w piłce nożnej. Za to mecze będą krótsze – czas ich trwania ustalono na 10 minut.

ZOBACZ PODZIAŁ GRUP

Do dalszej fazy rozgrywek wyjdą dwie najlepsze drużyny z każdej grupy, które dalej zagrają już w systemie pucharowym, czyli jeden mecz i przegrywający odpada, i tak aż do wielkiego finału.

losowanie 2

Przypomnijmy, impreza odbędzie się w dniach 30-31 marca w SMOK-u (początek o godz.12:00). Mecze prezentowane będą na ekranie kinowym. Do ich oglądania i kibicowania organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych. Wstęp wolny.

Turniej odbywa się przy wsparciu burmistrza Słubic, firmy Hydrodesing (fundatora nagrody dla zwycięzcy), klubu Prowincja oraz portalu Słubice24.pl i telewizji HTS.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama