Słubice: 19 września 2019   |   Imieniny: Konstancja, January
reklama
reklama

Kto najlepiej w Cybince gra w tenisa stołowego?

Na zakończenie ferii w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Cybince odbył się XIII Gminny Turniej Tenisa Stołowego. Rywalizacja była zacięta – wyłoniono mistrzów w poszczególnych kategoriach. I rozlosowano nagrodę specjalną – do szczęśliwca trafił rower górski.

cybinka turniej_tenis

25 stycznia w MGOK w Cybince był dniem sportu, a dokładniej – tenisa stołowego. Rywalizacja w ramach XIII Gminny Turniej Tenisa Stołowego trwała trzy godziny, a wzięło w niej udział 33 zawodników.

Patronat nad turniejem objął burmistrz Marek Kołodziejczyk, to właśnie on wraz z Ewelina Skórską, dyrektor MGOK, wręczyli nagrody zwycięzcom.

Wśród pań najlepsza okazała się Karolina Nowicka, drugie miejsce zajęła Joanna Niparko, a na trzecim stopniu podium stanęła Sara Gawryluk. Panowie rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych. Wśród tych młodszych, do lat 13, najlepszy był Jakub Gawryluk, srebro wywalczył Oliwier Mielcarek, a brąz Miłosz Macke.

Zwycięzcą rywalizacji został Marek Ciemcioch, za nim uplasował się Bartosz Niparko, a trzecie miejsce zajął Mateusz Zając. Szczęście uśmiechnęło się do Dominkia Kęsickiego z Białkowa, który wyjechał z turnieju na nowym rowerze górskim. Ta nagroda została rozlosowana wśród wszystkich uczestników.

Zakup nagród był możliwy dzięki wsparciu sponsorów – za co organizatorzy są bardzo wdzięczni.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy budowa ronda na drodze do Kunowic to dobry pomysł
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama