Słubice: 16 czerwca 2019   |   Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
Słubice24.pl Wiadomości Sport FSL Aktywni Słubice na czele tenisowej III ligi
reklama
reklama

FSL Aktywni Słubice na czele tenisowej III ligi

Słubiccy pingpongiści z FSL Aktywnych Słubice udanie rozpoczęli zmagania w III lidze – za nimi dwa wygrane mecze! Są liderami tabeli. Kolejny mecz zagrają u siebie i już zapraszają do kibicowania!

FSL slubice_III_liga

W zeszłym roku wygrali IV ligę, w tym roku zadebiutowali w III i od razu pozytywnie zaskoczyli kibiców wskakując na fotel lidera.

15 września, podczas inauguracji rozgrywek, pokonali 10:7 doświadczonych zawodników MKS Spójna Ośno Lubuskie, a w minioną sobotę (22 września) wygrali 10:6 z KS JOFRAKUDA I Świebodzin. I tymi zwycięstwami zajęli I miejsce w tabeli!

Sukcesy ekipy spod szyldu FSL Aktywnych Słubice (mała zmiana nazwy) są efektem m.in. wzmocnienia składu. - Postanowiliśmy wzmocnić się na III ligę, gdyż poziom w niej znacznie przewyższa ten czwartoligowy. Szukaliśmy zawodników, których znamy i lubimy - oczywiście z wzajemnością - i tak też się stało – mówi Robert Tomczak, jeden z członków klubu.

Do drużyny trafili Marek Szuplak z Krosna Odrzańskiego i Damian Kowalczyk z Gorzowa Wielkopolskiego. – Ci zawodnicy oprócz tego, że są bardzo profesjonalni i doświadczeni, to i z wielką kulturą i sympatią dla naszego klubu i miasta – podkreśla R. Tomczak.

Oprócz nich, podczas obu zwycięskich spotkań, w składzie FSL Aktywnych Słubice wystąpili: Mirosław Rogowski, Daniel Czerepowski i Marcin Najder.

Tenisowe rozgrywki odbywają się systemem mecz i rewanż, więc słubiczan czeka bardzo intensywna jesień. W IV lidze jest 12 drużyn, I runda kończy się w grudniu.

ZOBACZ TERMINARZ

Najbliższe spotkanie FSL Aktywni Słubice rozegrają przed własną publicznością – 6 października zmierzą się z ŻSTS Żagań w Sali Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Sportowej. Początek o godz. 17.30.

Zapraszamy do kibicowania!
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama