Słubice: 10 grudnia 2018   |   Imieniny: Julia, Judyta, Daniel
reklama
reklama

FSL Aktywni Słubice na czele tenisowej III ligi

Słubiccy pingpongiści z FSL Aktywnych Słubice udanie rozpoczęli zmagania w III lidze – za nimi dwa wygrane mecze! Są liderami tabeli. Kolejny mecz zagrają u siebie i już zapraszają do kibicowania!

FSL slubice_III_liga

W zeszłym roku wygrali IV ligę, w tym roku zadebiutowali w III i od razu pozytywnie zaskoczyli kibiców wskakując na fotel lidera.

15 września, podczas inauguracji rozgrywek, pokonali 10:7 doświadczonych zawodników MKS Spójna Ośno Lubuskie, a w minioną sobotę (22 września) wygrali 10:6 z KS JOFRAKUDA I Świebodzin. I tymi zwycięstwami zajęli I miejsce w tabeli!

Sukcesy ekipy spod szyldu FSL Aktywnych Słubice (mała zmiana nazwy) są efektem m.in. wzmocnienia składu. - Postanowiliśmy wzmocnić się na III ligę, gdyż poziom w niej znacznie przewyższa ten czwartoligowy. Szukaliśmy zawodników, których znamy i lubimy - oczywiście z wzajemnością - i tak też się stało – mówi Robert Tomczak, jeden z członków klubu.

Do drużyny trafili Marek Szuplak z Krosna Odrzańskiego i Damian Kowalczyk z Gorzowa Wielkopolskiego. – Ci zawodnicy oprócz tego, że są bardzo profesjonalni i doświadczeni, to i z wielką kulturą i sympatią dla naszego klubu i miasta – podkreśla R. Tomczak.

Oprócz nich, podczas obu zwycięskich spotkań, w składzie FSL Aktywnych Słubice wystąpili: Mirosław Rogowski, Daniel Czerepowski i Marcin Najder.

Tenisowe rozgrywki odbywają się systemem mecz i rewanż, więc słubiczan czeka bardzo intensywna jesień. W IV lidze jest 12 drużyn, I runda kończy się w grudniu.

ZOBACZ TERMINARZ

Najbliższe spotkanie FSL Aktywni Słubice rozegrają przed własną publicznością – 6 października zmierzą się z ŻSTS Żagań w Sali Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Sportowej. Początek o godz. 17.30.

Zapraszamy do kibicowania!
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama