Słubice: 12 grudnia 2019   |   Imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
reklama
reklama

Mikołajki na sportowo

To już tradycja – Słubicki Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji także w tym roku zaprosił przedszkolaki na festyn sportowy z okazji Mikołajek. Najmłodsi biegali, toczyli piłki, robili przewroty, czym zasłużyli na puchary i dyplomy. Oraz oczywiście na słodkie co nieco.

mikolajki przedszkolaki
Mikołajki w sportowej odsłonie (fot. SOSiR)

SOSiR jak co roku z okazji Mikołajek zorganizował dla najmłodszych festyn sportowy, który finansowo wsparła też gmina Słubice. Na hali miejskiej spotkało się prawie 200 przedszkolaków. Przywitał ich Ryszard Chustecki, dyrektor ds. sportu i rekreacji. Życzył dobrej zabawy i wielu sportowych wrażeń.

I rozpoczęła się rywalizacja. Przedszkolaki, ustawione w rzędy, pokonywały trasę na torze przeszkód, starając się wykonać zadania jak najszybciej i jak najdokładniej. Miały do wykonania 8 różnych zadań rekreacyjno-sportowych.

Dzieci turlały się po materacach, toczyły piłkę, biegały slalomem… Na twarzach widać było skupienie i pragnienie bycia szybszym od kolegi z rzędu obok. Choć, jak zaznaczają organizatorzy, najważniejsza nie była sama rywalizacja, a spędzenie czasu na sportowo.

Sędziowie skrupulatnie podliczyli zdobyte punkty. Okazało się, że zawody wygrały maluchy z Pinokia - to właśnie do nich powędrował największy puchar. Pozostali otrzymali nieco mniejsze puchary i dyplomy. Wszyscy mali zawodnicy zostali docenieni - dostali pamiątkowe medale. Na koniec na wszystkich czekała słodka niespodzianka.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy władze Słubic powinny umożliwić przekształcenie działki przy ul. Folwarcznej na cele handlowe?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama