Słubice: 25 marca 2019   |   Imieniny: Maria, Wieńczysław, Ireneusz
reklama
reklama

Znamy szachowych mistrzów Słubic (foto)

Niedawno SOSiR i Szkoła Podstawowa nr 3 zapraszali na szachowe mistrzostwa Słubic. 23 listopada poznaliśmy tych, którzy tego dnia najlepiej dowodzili swoją szachową armią. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami i obejrzenia naszej fotorelacji.

Szachowe mistrzostwa Słubic

W gościnnych murach Szkoły Podstawowej nr 3 w szranki stanęło 22 graczy. Pod czujnym okiem Krzysztofa Rzóski, pomysłodawcy i współorganizatora imprezy, rywalizowali o mistrzowskie tytuły w trzech kategoriach wiekowych. Kto okazał się najlepszy?

W kategorii open pierwsze miejsce zajął Hubert Kossiński z SP nr 3, drugie Piotr Dunajewski – niezrzeszony, a trzecie Cyprian Jurkowski z Gimnazjum nr 1 ze Słubic.

W kategorii do lat 12 najlepszy był Stanisław Swiątek z SP nr 3, tuż za nim Rafał Kodzis ze SNOSM, a najniższy stopień podium przypadł w udziale Konradowi Kopczyńskiemu z SP Kunowice.

W kategorii do lat 15 zwyciężył Huber Kossiński z SP nr 3, drugą lokatę wywalczył Cyprian Jurkowski z Gimnazjum nr 1, a trzecią Mikołaj Krawiec, również z Gimnazjum nr 1.

Nagrodę dla najlepszej dziewczyny wywalczyła Klaudia Praska z SP nr 3, a wyróżnienie dla najmłodszego uczestnika otrzymał Franciszek Rekret z SP Kunowice.

Organizatorem mistrzostw były Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Szkoła Podstawowa nr 3 w Słubicach. Wydarzenie było współfinansowane ze środków Gminy Słubice, a patronat medialny objęły portal Słubice24 i telewizja HTS. Byliśmy tam z naszym aparatem, zapraszamy do obejrzenia fotogalerii.

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach powinien powstać komercyjny cmentarz dla zwierząt?
 
Jaka kwota za pochówek byłaby dla Ciebie akceptowalna?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama