Słubice: 14 grudnia 2018   |   Imieniny: Alfred, Izydor
reklama
reklama

Znamy szachowych mistrzów Słubic (foto)

Niedawno SOSiR i Szkoła Podstawowa nr 3 zapraszali na szachowe mistrzostwa Słubic. 23 listopada poznaliśmy tych, którzy tego dnia najlepiej dowodzili swoją szachową armią. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami i obejrzenia naszej fotorelacji.

Szachowe mistrzostwa Słubic

W gościnnych murach Szkoły Podstawowej nr 3 w szranki stanęło 22 graczy. Pod czujnym okiem Krzysztofa Rzóski, pomysłodawcy i współorganizatora imprezy, rywalizowali o mistrzowskie tytuły w trzech kategoriach wiekowych. Kto okazał się najlepszy?

W kategorii open pierwsze miejsce zajął Hubert Kossiński z SP nr 3, drugie Piotr Dunajewski – niezrzeszony, a trzecie Cyprian Jurkowski z Gimnazjum nr 1 ze Słubic.

W kategorii do lat 12 najlepszy był Stanisław Swiątek z SP nr 3, tuż za nim Rafał Kodzis ze SNOSM, a najniższy stopień podium przypadł w udziale Konradowi Kopczyńskiemu z SP Kunowice.

W kategorii do lat 15 zwyciężył Huber Kossiński z SP nr 3, drugą lokatę wywalczył Cyprian Jurkowski z Gimnazjum nr 1, a trzecią Mikołaj Krawiec, również z Gimnazjum nr 1.

Nagrodę dla najlepszej dziewczyny wywalczyła Klaudia Praska z SP nr 3, a wyróżnienie dla najmłodszego uczestnika otrzymał Franciszek Rekret z SP Kunowice.

Organizatorem mistrzostw były Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Szkoła Podstawowa nr 3 w Słubicach. Wydarzenie było współfinansowane ze środków Gminy Słubice, a patronat medialny objęły portal Słubice24 i telewizja HTS. Byliśmy tam z naszym aparatem, zapraszamy do obejrzenia fotogalerii.

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama