Słubice: 23 lipca 2018   |   Imieniny: Bogna, Brygida, Apolinary
reklama
reklama

Chcesz pograć w ręczną? Ruszył nabór do "Jedynki"

Uwaga młode sportsmenki, UKS Jedynka Słubice szuka chętnych do trenowania piłki ręcznej. Klub wychodzi poza mury macierzystej szkoły i zaprasza dziewczęta, żeby rozpoczęły przygodę ze „szczypiorniakiem”. A może w przyszłości będą odnosić takie sukcesy, jak ich starsze koleżanki?

Jedynka Słubice

Szczypiornistki z UKS Jedynka Słubice niedawno wygrały swój pierwszy ligowy mecz. I pewnie w tym sezonie sięgną po niejedno zwycięstwo. Dziewczyny na boisku radzą sobie coraz lepiej, ale pewnie pamiętają swoje pierwsze treningi. Bo żeby odnosić sukcesy, trzeba zacząć.

I do tego właśnie zachęcają opiekunowie drużyny: Jerzy Grabowski i Janusz Puchalski. Na treningi szczypiorniaka mogą zgłaszać się dziewczęta z roczników 2007 i 2008.

Spotkanie organizacyjne dla przyszłych piłkarek ręcznych i ich rodziców odbędzie się 14 października o godz. 9:00 w hali sportowej przy Gimnazjum nr 1 w Słubicach.

Telefon kontaktowy: 508 134 957 / 600 879 316.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama