Słubice: 16 lipca 2019   |   Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
reklama

Abel zagra akustycznie na transVOCALE!

15 listopada o godz. 21:00 w Collegium Polonicum szykuje się niezwykły koncert. Na scenie wystąpi słubicki raper Abel, który zaprezentuje swoje utwory w zupełnie nowych, akustycznych aranżacjach.

abel akustycznie

Do udziału w koncercie zostali zaproszeni profesjonalni muzycy jazzowi, a nad opracowaniem muzycznym czuwał Piotr Tamborski ze Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury. Na żywo usłyszymy także pozostałych artystów udzielających się na płycie rapera ze Słubic.

Jak powiedział naszej redakcji Abel, koncert zapowiada się niezwykle wyjątkowo i będzie doskonałym doznaniem muzycznym nie tylko dla fanów hip-hopu. Artyści przed występem spędzili wiele godzin w studio przygotowując wspólnie nowe aranżacje.

Próbkę tego jak będą brzmieć utwory mieliśmy okazję przekonać się niedawno podczas spontanicznej akcji muzyków na moście w Słubicach. Nagrania można posłuchać na poniższym klipie przygotowanym we współpracy z naszym portalem.Organizatorzy koncertu przygotowali specjalne rabaty na bilety na koncert Abla. Normalnie karnet dzienny na wszystkie koncerty jednego dnia festiwalu transVOCALE  kosztuje 60 zł, jednak z legitymacją studencką lub szkolna można wejść na koncert za jedyne 20 zł. Bilety można nabyć w kasie SMOK lub bezpośrednio przed koncertem.

Aktualne informacje o wydarzeniu można śledzić także na profilu na Facebooku.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz tegoroczne Miejskie Święto Hanzy (licząc wg szkolnej skali)
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama