Słubice: 19 lipca 2019   |   Imieniny: Alfred, Wincenty, Włodzisław
reklama

Kto zagra na Ska Reggae Punk Fest w Prowincji?

Przed nami święto tych, co lubią poskakać do muzyki – czyli Ska Reggae Punk Fest. Kolejna edycja imprezy w Prowincji nie odbędzie się wiosną, a jesienią, a dokładniej mówiąc – 10 listopada. Na scenie zagrają trzy znane – i lubiane - zespoły.

punkt fest

Prowincja długo trzymała fanów w niepewności i po kawałeczku odsłaniała tajemnice Ska Reggae Punk Fest 2018. Ale już wszystko wiadomo. Do Słubic na ten szczególny, punkowo-reggae’owy wieczór przyjadą 3 zespoły: Alians, Nauka o Gównie i Kufajka Rencisty.

Ta ostatnia pojawi się na prowincjonalnej scenie na specjalne życzenie publiczności. Coraz więcej koncertują, pracują nad nowym materiałem. W repertuarze mają utwory autorskie oraz sporą ilość coverów bardziej znanych artystów. Organizatorzy zapewniają, że można się po nich spodziewać prawdziwego show – bo żywiołowość i charyzma wokalisty sprawia, że ich koncerty to niezapomniane przeżycie.

Drugim zespołem będzie legendarna Nauka o Gównie, zespół punkowy z Nowego Tomyśla, który powstał w 1989 roku, a reaktywował się w 2015. Muzycy dużo koncertują i zdobywają coraz to większą rzeszę młodszej publiczności - ta starsza doskonale ich pamięta. A teraz przypomną się i słubiczanom.

Wisienką na torcie będzie koncert piskiej kapeli Alians. Zespół dużo koncertuje, ma zwolenników zarówno w polskim światku niezależnym, jak i poza granicami kraju. Zaliczył dziesiątki koncertów np. w Czechach, Niemczech, Szwajcarii, Holandii, Belgii, Norwegii, Anglii... W Polsce Alians zagrał na niemal wszystkich najważniejszych festiwalach rockowych w kraju, w tym na festiwalu w Jarocinie oraz przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą. A teraz przyszedł czas na Słubice.

Dla przypomnienia energetyczny kawałek z zeszłego roku pt. „Nic do stracenia”.Bilety – 20 zł przedsprzedaż, 25 zł w dniu koncertu, rezerwacja: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub sms: 603 952 430. Rozpoczęcie sprzedaży biletów wkrótce.

Termin: 10.11.2018, godz. 19. Miejsce: Klub Prowincja, Słubicki Miejski Ośrodek Kultury.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz tegoroczne Miejskie Święto Hanzy (licząc wg szkolnej skali)
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama