Słubice: 19 lipca 2019   |   Imieniny: Alfred, Wincenty, Włodzisław
reklama

Słubicki wieczór kabaretowy

Coś zabawnego na zakończenie wakacji – Hotel Olimpik Park zaprasza na słubicki wieczór kabaretowy na stadionie SOSiR. Wystąpią znani i lubiani komicy: kabaret K2 oraz Formacja Chatelet. Dodatkową atrakcją będzie konkurs stan-uperów.

kabaret wieczor

Pierwszego września w tym roku nie zaczyna się szkoła – bo jest to sobota.  To ostatni weekend wakacji. Macie już jakieś plany? Można je zakończyć śmiechem – na słubickim wieczorze kabaretowym. Kabarety wystąpią na stadionie Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Wieczór poprowadzi Jarek Sobański, artysta kabaretowy znany z występów w kabaretach Słuchajcie czy Ciach.

Podczas imprezy wystąpią kabaret K2 i Formacja Chatelet. Kim są? „K2 to wciąż wulkan scenicznej energii. Kabaret zarówno młody duchem jak i bogaty doświadczeniem. Odjechany, zakręcony, ale przystępny. Potrafiący pod powierzchnią zniewalająco śmiesznych skeczy przemycić poważniejsze treści. Żywy i oparty na interakcji z widzem. Niebojący rzucać się w wir improwizacji” – piszą o sobie komicy na swojej stronie internetowej. A dla przypomnienia poniżej ich skecz o nocnym dyżurze.Formacja Chatelet to krakowski kabaret założony w 1996 roku. Oprócz występów estradowych i telewizyjnych Formacja Chatelet współpracuje również z krakowskim Teatrem Groteska. A tu próbka ich umiejętności, skecz pt. „Małżeńskie podanie”.Dodatkową atrakcją wrześniowego wieczoru śmiechu będzie konkurs stand-uperów. Weźmie w nim udział 5 osób, spośród których to publiczność wybierze najlepszego komika wieczoru. Organizatorzy zapowiadają, że atrakcyjne nagrody otrzymają zarówno laureat, jak i publiczność, która weźmie udział w głosowaniu.

Bilety w cenie 55 zł w przedsprzedaży można kupić w Hotelu Olimpik Park oraz w Klubie Prowincja. W  dniu imprezy bilety będą kosztowały 70 zł. Impreza odbywa się pod patronatem portalu Słubice24.

Termin: 1.09.2018, godz. 18:00. Miejsce: stadion SOSiR.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz tegoroczne Miejskie Święto Hanzy (licząc wg szkolnej skali)
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama