Słubice: 21 listopada 2018   |   Imieniny: Albert, Janusz, Konrad
Słubice24.pl Wiadomości Kultura Czy to będą święta bez Mikołaja? Teatr TAK opowie o tym w bibliotece
reklama
reklama

Czy to będą święta bez Mikołaja? Teatr TAK opowie o tym w bibliotece

Z pewnością nikt nie wyobraża sobie Świąt Bożego Narodzenia bez prezentów pod choinką. A co kiedy Mikołaj zaginie i na poszukiwania będą musiały wyruszyć elfy? Dalszej części historii będziecie mogli posłuchać już niebawem w naszej bibliotece.

santa white

8 grudnia słubicką bibliotekę odwiedzi Teatr TAK. Powstał on z myślą o tym, żeby robić wielkie rzeczy dla małych ludzi. Mają już za sobą około 100 zrealizowanych warsztatów animacyjnych i 300 spektakli w całej Polsce, teraz przyszedł czas na Słubice.

- Teatr to nasza pasja, nasza praca, nasze życie. Jesteśmy z nim związani od lat. Mimo młodego wieku mamy za sobą wiele teatralnych doświadczeń, które kształtowały naszą wrażliwość artystyczną, ale również osobowość - tak piszą o sobie sami artyści.

8 grudnia w oddziale dla dzieci odbędzie się magiczne przedstawienie ,,Co się stało z Mikołajem?”. Opowiada o poszukiwaniach gwiazdora, który pewnego dnia po prostu zapadł się pod ziemię. Pewien odważny elf wyrusza w podróż, w którą zabierze ze sobą swoją publiczność. Propozycja kierowana jest przede wszystkim do rodziców z dziećmi. Wstęp na spektakl jest bezpłatny.

- Wyruszmy zatem razem do świata bajek na poszukiwanie Mikołaja! Czekamy na Was, będzie wyjątkowo magicznie, bajkowo i świątecznie - zachęcają organizatorzy.

Termin: 8.12.2017, godz. 16:00. Miejsce: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Słubicach, oddział dla dzieci.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama