Słubice: 19 lutego 2019   |   Imieniny: Arnold, Konrad, Marceli
Słubice24.pl Wiadomości Kultura Czy to będą święta bez Mikołaja? Teatr TAK opowie o tym w bibliotece
reklama
reklama

Czy to będą święta bez Mikołaja? Teatr TAK opowie o tym w bibliotece

Z pewnością nikt nie wyobraża sobie Świąt Bożego Narodzenia bez prezentów pod choinką. A co kiedy Mikołaj zaginie i na poszukiwania będą musiały wyruszyć elfy? Dalszej części historii będziecie mogli posłuchać już niebawem w naszej bibliotece.

santa white

8 grudnia słubicką bibliotekę odwiedzi Teatr TAK. Powstał on z myślą o tym, żeby robić wielkie rzeczy dla małych ludzi. Mają już za sobą około 100 zrealizowanych warsztatów animacyjnych i 300 spektakli w całej Polsce, teraz przyszedł czas na Słubice.

- Teatr to nasza pasja, nasza praca, nasze życie. Jesteśmy z nim związani od lat. Mimo młodego wieku mamy za sobą wiele teatralnych doświadczeń, które kształtowały naszą wrażliwość artystyczną, ale również osobowość - tak piszą o sobie sami artyści.

8 grudnia w oddziale dla dzieci odbędzie się magiczne przedstawienie ,,Co się stało z Mikołajem?”. Opowiada o poszukiwaniach gwiazdora, który pewnego dnia po prostu zapadł się pod ziemię. Pewien odważny elf wyrusza w podróż, w którą zabierze ze sobą swoją publiczność. Propozycja kierowana jest przede wszystkim do rodziców z dziećmi. Wstęp na spektakl jest bezpłatny.

- Wyruszmy zatem razem do świata bajek na poszukiwanie Mikołaja! Czekamy na Was, będzie wyjątkowo magicznie, bajkowo i świątecznie - zachęcają organizatorzy.

Termin: 8.12.2017, godz. 16:00. Miejsce: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Słubicach, oddział dla dzieci.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach powinien powstać komercyjny cmentarz dla zwierząt?
 
Jaka kwota za pochówek byłaby dla Ciebie akceptowalna?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama