Słubice: 25 czerwca 2018   |   Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
reklama
reklama

Pomagamy pogorzelcom z os. Grzybowego (foto)

29 grudnia spłonął dom rodziny Dutkowskich na os. Grzybowych. Pogorzelcy stracili w pożarze praktycznie wszystko - dom i całe jego wyposażenie. Grupa Pomagamy organizuje dla nich pomoc. Przyda sie dosłownie wszystko.

pozar grzybowa_dom

Grupa Pomagamy we współpracy z fundacją "Dajmy nadzieję" rozpoczęła zbiórkę pieniędzy dla pogorzelców. Zebrane środki finansowe pomogą stanąc poszkodowanym na nogi. Dzięki temu, że zbiórka prowadzona jest przez fundację, rodzina nie będzie musiałą odprowadzić podatku od darowizny. Poniżej dane do przelewu.
  • Fundacja Hospicyjna "Dajmy nadzieję"
  • Nr konta: 12 8369 0008 0071 3287 2000 0010
  • Tytuł przelewu: Rodzina Dutkowskich
Grupa zaprasza firmy i osoby prywatne do pomocy w odbudowie domu i zakupie materiałów budowalnych. Potrzebna jest też pomoc rzeczowa - m.in. środki czystości, kołdry, poduszki, pościel oraz ręczniki, wszystko co może przydać się w codziennym funkcjonowaniu.

Obecnie trwa szacowanie start, nie wiadomo jeszcze czy pogorzelcom uda się uzyskać odszkodowanie z tytułu ubezpieczenia i w jakiej ono będzie wysokości.

UWAGA! Ze względów logistycznych prosimy o nieprzynoszenie rzeczy bezpośrednio do poszkodowanej rodziny. Organizacją i dystrybucją pomocy zajmuje się Grupa Pomagamy.

Każdy kto chciałby pomoc i mógłby się zaangażować proszony jest o kontakt z liderką grupy, Aleksandrą Kołek (tel. 500 232 733) lub za pośrednictwem facebookowego profilu grupy.

Więcej o samym zdarzeniu możecie przeczytać w naszej wcześniejsze publikacji - KLIKNIJ. Poniżej zdjęcia spalonego domu udostępnione naszej redakcji przez Grupą Pomagamy.

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy podoba Ci się projekt przebudowy Placu Bohaterów?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama