Udanie rozpoczęli rundę rewanżową rozgrywek A-klasy zawodnicy SKP Słubice. W pierwszym meczu na wiosnę pokonali na wyjeździe zespół Pogoni Krzeszyce 3:1.

SKP Słubice - Pogoń Krzeszyce
Jesienią w Slubicach także padł wynik 3:1 dla SKP

Mecz od początku był wyrównany, gra toczyła się głównie w środkowej strefie boiska. Do przerwy padła tylko jedna bramka, którą zdobyli słubiczanie po składnej akcji Mateusza Zająca z Łukaszem Kozyrą. Druga połowa to już ataki gospodarzy, ale to SKP podwyższa prowadzenie, dzięki udanej kontrze zakończonej strzałem Mateusza Zająca. Pogoń zdobywa wreszcie kontaktową bramkę z rzutu wolnego i dalej napiera na bramkę słubiczan. SKP dzielnie się broni, a sprawę zwycięstwa rozstrzyga wprowadzony na boisko "joker " Norbert Polowczyk.

- Za nami dobre wejście w rundę. Ciężki, ale zwycięski mecz na nierównym boisku kosztował wiele sił. Jednak najważniejsze, że z trudnego terenu przywozimy 3 punkty - powiedział po meczu obrońca SKP Łukasz Najder.

Pogoń Krzeszyce - SKP Słubice 1:3. Bramki: Łukasz Kozyra, Mateusz Zając, Norbert Polowczyk.

Skład: Damian Szydło - Łukasz Najder, Maciej Bartczak, Bartosz Tomków, Karol Jasiński - Tomasz Krajewski (Krystian Jasiński), Marcin Bartczak, Paweł Struzik (Piotr Mroziński), Paweł Rygiel - Mateusz Zając, Łukasz Kozyra (Norbert Polowczyk).

Kolejne spotkanie (pierwsze na własnym stadionie) już 10 kwietnia o godz. 17. Rywalem SKP Słubice będzie Leśnik Lemierzyce.