Słubice: 25 maja 2019   |   Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda
reklama
reklama

Manpol – skuteczna ochrona przed słońcem i insektami

Zbliża się lato, a wraz z nim słoneczna pogoda i owady, które solidnie potrafią dać w kość. Jak dobrze chronić przed nimi swój dom lub mieszkanie? Ciekawą ofertę ma dla słubiczan firma Manpol, partner handlowy renomowanej marki Oknoplast.

manpol moskitiera

Manpol oferuje:
  • rolety wewnętrzne i zewnętrzne,
  • rolety dachowe,
  • moskitiery, plisy,
  • żaluzje wewnętrzne drewniane i aluminiowe
  • niezbędne akcesoria
Rolety okienne

Dlaczego warto korzystać z rolet okiennych? Pozwalają one nie tylko na zredukowanie ilości promieniowania słonecznego, jakie dociera do wnętrza poszczególnych pomieszczeń w naszych domach, lecz pomagają chronić prywatność i stworzyć optymalne warunki do spania.

- Rolety są również efektowną dekoracją, dzięki której możemy kreować wizualnie wrażenie wnętrza oraz korygować proporcje okna i pomieszczenia – podkreśla Piotr Olchowski z firmy Manpol.

Klienci mogą korzystać z szerokiego wyboru materiałów i kolorów, z których wykonane są różne rodzaje rolet: wolnowiszące, w kasecie z prowadnicami, materiałowe dzień i noc.

manpol rolety

Moskitiery

Szukasz moskitiery na swoje okno? Eksperci Manpol pomogą wybrać ci odpowiednie moskitiery ramkowe, drzwiowe, przesuwne, plisowane, na okna dachowe oraz nietypowe - zarówno okienne, jak i drzwiowe.

Jak skorzystać z oferty? Najlepiej zadzwonić i umówić się na profesjonalną wycenę ochrony mieszkania lub domu przed nieproszonymi insektami.

- Wykończenie okien naszymi produktami pozwoli postawić przysłowiową kropkę nad "i" po zakończonym remoncie lub dekoracji mieszkania – podsumowuje P. Olchowski.

Kontakt
 
Punkt handlowy Manpol znajduje się na Placu Przyjaźni 19/2 w Słubicach. Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9-18, w soboty 9-14.

Telefon: +48 607 535 703, +48 508 502 406. E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

[reklama]
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama