Słubice: 18 sierpnia 2019   |   Imieniny: Helena, Ilona, Bogusław
reklama
reklama

Pędził przez Radachów 148 km/h

Policjanci ze słubickiej drogówki złapali kolejnego pirata drogowego. W okolicy Radachowa, w terenie zabudowanym, gdzie przepisy pozwalają jechać 50km/h, 33-letni kierowca jechał prawie trzykrotnie szybciej. Stracił prawo jazdy na trzy miesiące, dostał mandat i punkty karne.

policja patrol_2018

4 maja patrol słubickiej drogówki dokonywał pomiaru na drodze wojewódzkiej nr 134 w okolicy Radachowa. Kilka minut po godz. 5 policjanci zauważyli Volkswagena, który poruszał się z dużą prędkością – pomiar pokazał, że jechał 148 km/h przy ograniczeniu do 50 km/h.

Volkswagenem kierował 33-letni mieszkaniec woj. zachodniopomorskiego. Nie uniknął kary – funkcjonariusze zatrzymali jego prawo jazdy na 3 miesiące, oprócz tego został ukarany mandatem i punktami karnymi.

Jak przypomina słubicka policja, w 2018 roku mundurowi na terenie naszego powiatu zatrzymali ponad 40 praw jazdy – właśnie za przekroczenie dopuszczalnej prędkości pow. 50 km/h w terenie zabudowanym. Główną przyczyną wypadków drogowych pozostaje właśnie nadmierna prędkość.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy to dobry pomysł, aby Słubice i Frankfurt ubiegały się o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama