Słubice: 11 grudnia 2019   |   Imieniny: Waldemar, Damazy
reklama
reklama

Brandmed zaprasza na Dzień Otwartych Drzwi

Centrum Medyczne Brandmed wraz z niemiecką kasą chorych AOK Nordost zapraszają na Dzień Otwartych Drzwi. Na odwiedzających czeka bogaty program oraz atrakcyjne nagrody do wygrania.

brandmed open

Wszystko będzie dziać się 23 marca w siedzibie centrum w Galerii Prima (II piętro). W godz. 14-18 każdy może przyjść i dowiedzieć się szczegółów na temat świadczonych usług medycznych. Będzie też okazja poznać ważne i ciekawe informacji o ochronie zdrowia.

- Zapraszamy do doświadczenia medycyny na wyciągnięcie ręki, do skorzystania z wielu atrakcji dla małych i dużych oraz do poznania nas osobiście – zachęcają organizatorzy.

Wśród nich są nie tylko Brandmed i AOK Nordost, ale również kluczowi partnerzy: Majaland Kownaty, Arbeiter-Samariter-Bund, IMD Labor Oderland oraz Sanitätshaus REHA.TECH.

Dzień Otwartych Drzwi ma przyciągać nie tylko medycznymi atrakcjami. Tego dnia, wśród gości odwiedzających centrum zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody, m.in. wejściówki do Majalandu, karnety na zabiegi w Brandmed, bilety na mecze Herthy i Alby Berlin oraz wiele innych!

Organizatorzy mają też prośbę do rodziców z dziećmi – niech maluchy przyniosą ze sobą ulubione maskotki. W jakim celu? Szczegóły na miejscu.

Termin: 23.03.2019, godz. 14-18. Miejsce: Centrum Medyczne Brandmed, Galeria Prima.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy władze Słubic powinny umożliwić przekształcenie działki przy ul. Folwarcznej na cele handlowe?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama