Słubice: 17 lipca 2019   |   Imieniny: Aneta, Bogdan, Aleksy
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności Przedszkolaki będą rozdawały tulipany i pomagały hospicjum. Kto się przyłączy?
reklama

Przedszkolaki będą rozdawały tulipany i pomagały hospicjum. Kto się przyłączy?

Szukajcie ich na ulicach i nie omijajcie! Tradycyjnie, 21 marca, w 1 dzień wiosny dzieci z przedszkoli i żłobków będą rozdawały papierowe żółte tulipany. W ten sposób wesprą Hospicjum domowe św. Wincentego a'Paulo w Słubicach.

Mali wolontariusze

Przedszkolaki pomagają od małego - kolejny raz powitają wiosnę żółtymi tulipanami! W ramach akcji "Budzi się wiosna, budzą się mali wolontariusze” wyjdą na ulice i będą rozdawać papierowe kwiatki w zamian za datki na rzecz Hospicjum domowego św. Wincentego a'Paulo w Słubicach.

W akcji wezmą udział słubickie przedszkola: Pinokio, Jarzębinka, Krasnal Hałabała, Miś Uszatek, Kraina Radości i Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, maluszki ze żłobka Bajka oraz przedszkolaki z Bajki z Cybinki i Jarzębinki z Rzepina.

- Prosimy wszystkich o włączenie się w akcję, która wspomaga nasze słubickie hospicjum – apeluje Małgorzata Tomala, dyrektorka Pinokia i główna koordynatorka akcji.

Maluchy wraz ze swoimi opiekunami będą chodzić po mieście, odwiedzać urzędy, sklepy, parki. Jak co roku z małymi wolontariuszami będzie obecny również nasz redakcyjny obiektyw.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz tegoroczne Miejskie Święto Hanzy (licząc wg szkolnej skali)
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama