Słubice: 25 kwietnia 2019   |   Imieniny: Marek, Jarosław, Wasyl
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności Przedszkolaki będą rozdawały tulipany i pomagały hospicjum. Kto się przyłączy?
reklama
reklama

Przedszkolaki będą rozdawały tulipany i pomagały hospicjum. Kto się przyłączy?

Szukajcie ich na ulicach i nie omijajcie! Tradycyjnie, 21 marca, w 1 dzień wiosny dzieci z przedszkoli i żłobków będą rozdawały papierowe żółte tulipany. W ten sposób wesprą Hospicjum domowe św. Wincentego a'Paulo w Słubicach.

Mali wolontariusze

Przedszkolaki pomagają od małego - kolejny raz powitają wiosnę żółtymi tulipanami! W ramach akcji "Budzi się wiosna, budzą się mali wolontariusze” wyjdą na ulice i będą rozdawać papierowe kwiatki w zamian za datki na rzecz Hospicjum domowego św. Wincentego a'Paulo w Słubicach.

W akcji wezmą udział słubickie przedszkola: Pinokio, Jarzębinka, Krasnal Hałabała, Miś Uszatek, Kraina Radości i Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, maluszki ze żłobka Bajka oraz przedszkolaki z Bajki z Cybinki i Jarzębinki z Rzepina.

- Prosimy wszystkich o włączenie się w akcję, która wspomaga nasze słubickie hospicjum – apeluje Małgorzata Tomala, dyrektorka Pinokia i główna koordynatorka akcji.

Maluchy wraz ze swoimi opiekunami będą chodzić po mieście, odwiedzać urzędy, sklepy, parki. Jak co roku z małymi wolontariuszami będzie obecny również nasz redakcyjny obiektyw.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

W maju 2019 roku minie 15 lat odkąd Polska jest członkiem Unii Europejskiej. Czy odczuwasz korzyści z tego wynikające?
 
Jaka jest dla Ciebie największa korzyść wynikająca z obecności naszego kraju w UE?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama