Słubice: 19 września 2019   |   Imieniny: Konstancja, January
reklama
reklama

Nowa oferta VHS we Frankfurcie nad Odrą na bieżący semestr!

VHS we Frankfurcie nad Odrą znana jest pośród mieszkańców polskiej części pogranicza przede wszystkim ze względu na cieszące się niezmienną popularnością kursy języka niemieckiego. Także w bieżącym semestrze rozpoczynającym się od lutego osoby zainteresowane znajdą w ofercie tej instytucji kursy języka niemieckiego na wszystkich stopniach zaawansowania, od A1 dla całkowicie początkujących do C1/C2 dla osób posiadających znajomość języka na poziomie zbliżonym do rodzimego użytkownika.

volkshochschule frankfurt 1


Kursy języka niemieckiego odbywają dwa razy w tygodniu w godzinach wieczornych lub w soboty przed południem, natomiast w okresie wakacyjnym jako kursy intensywne codziennie przez dwa tygodnie. Po ukończeniu kursu istnieje na miejscu także możliwość przystąpienia do dodatkowego egzaminu i zdobycia certyfikatów językowych z języka niemieckiego Instytutu Goethego lub telc gGmbH dla wszystkich stopni zaawansowania.

Ponadto w ofercie VHS znajduje się wiele innych języków obcych, m. in. angielski, hiszpański, włoski, francuski i w bieżącym semestrze także Esperanto.

Część z całej oferty VHS obejmującej ponad 650 kursów z sześciu działów programowych (społeczeństwo i środowisko, kultura i plastyka, zdrowie i sport, kariera zawodowa i it, języki obce oraz edukacja podstawowa) i odbywających się formie seminariów, prelekcji, wycieczek i warsztatów prowadzona jest przez lektorów i instruktorów mówiących w języku niemieckim i polskim. Uczestnictwo w nich nie wymaga znajomości języka niemieckiego.

learn

Wybrane propozycje z tej kategorii można znaleźć na stronach VHS w języku polskim.

VHS „mówi po polsku”. W razie pytań odnośnie oferty i zgłoszeń pomocą służy polskojęzyczny pracownik VHS.

Więcej informacji na stronie VHS we Frankfurcie nad Odrą

[artykuł reklamowy]
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama