Słubice: 16 lipca 2019   |   Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
reklama

Zmiana rozkładu jazdy. Zniknie kurs do Kunowic

Uwaga podróżni! Z początkiem nowego roku zmienia się rozkład jazdy komunikacji miejskiej. Będą dwie nowe linie, ale zniknie za to kurs do Kunowic. Sprawdźcie, gdzie i jak będzie można dojechać od 2 stycznia.

da 009

Firma Transhand, która obsługuje linie komunikacji miejskiej, wprowadza nowy rozkład jazdy. Jedną z ważniejszych zmian jest usunięcie przystanku w Kunowicach. Pojawią się za to dwie nowe linie, którymi będzie można dojechać m.in. na terminal. Oprócz tego zmienią się godziny kursowania dotychczasowych linii.

Zanim wyjdziecie na przystanek po 2 stycznia, warto sprawdzić nowy rozkład jazdy. Szczegóły poniżej (kliknij w wybraną linię, aby pobrać rozkład jazdy).
W Urzędzie Miejskim w Słubicach zapytaliśmy o powód zamknięcia linii do Kunowic. - Była nierentowna i jeździło nią niewiele osób – wyjaśnia Barbara Banaśkiewicz, naczelnik Wydziału Administracyjnego. – W zamian za to uruchomiliśmy linie na terminal, z których wg naszych szacunków będzie korzystać znacznie więcej osób dojeżdżających tam do pracy – dodaje.

Ceny biletów pozostały bez zmian. Szczegóły w poniższym załączniku.

CENNIK BILETÓW
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz tegoroczne Miejskie Święto Hanzy (licząc wg szkolnej skali)
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama