Słubice: 16 czerwca 2019   |   Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności Wędkarze powalczą o puchar burmistrza Słubic
reklama
reklama

Wędkarze powalczą o puchar burmistrza Słubic

Wędkarze z koła PZW nr 2 nie zwalniają tempa. Dopiero co mieli imprezę podsumowująca letni sezon, a już organizują kolejne zawody. Tym razem będą rywalizować o puchar burmistrza Słubic. Do kogo trafi to trofeum?

Zawody wędkarskie

Tym razem w zawodach mogą wziąć udział tylko ci członkowie koła PZW nr 2, którzy ukończyli 55 lat (czyli od rocznika 1963 - kwalifikuje się cały ten rocznik).

Wędkarze rywalizować będą na kanale Odry w Słubicach. Plan jest prosty: zbiórka 14 października o godz. 7 rano. Po przywitaniu i losowaniu stanowisk, zawodnicy udadzą na miejsca i przygotują do wędkowania. Rywalizacja rozpocznie się o 9 i będzie trwała do 14. Do 15 zaplanowano ważenie ryb na stanowiskach. A potem wspólny posiłek. O 15.45 zostaną ogłoszone wyniki i uhonorowani zwycięzcy.

Jakie są zasady rywalizacji? Zgodnie z RAPR, łowienie będzie odbywało się na żywej rybie – dlatego każdy zawodnik musi posiadać siatkę ze sztywnymi obręczami do przechowywania ryb w dobrej kondycji.

Dozwolone jest łowienie na jedną wędkę (do 8 m) metodą – spławik lub grunt, wyklucza się łowienie na żywą lub martwą rybkę. Udział jest bezpłatny, ale kto chce może dokonać dobrowolnej wpłaty na statutową działalność koła w wysokości 25 zł.

Zapisy do 12 października u skarbnika koła PZW nr 2 w sklepie wędkarskim „Pod Akacją”, tel. 507 097 707.

Termin: 14.10.2018, godz. 7:00. Miejsce: kanał Odry, pod mostem.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama