Słubice: 17 stycznia 2019   |   Imieniny: Marian, Jan, Antoni
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności Poważne zderzenie przy stacji BP - ciężarówka staranowała osobówkę
reklama
reklama

Poważne zderzenie przy stacji BP - ciężarówka staranowała osobówkę

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło 7 marca w rejonie stacji BP na ul. Transportowej. Ciężarówka nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i uderzyła w prawidłowo jadący samochodów osobowy. Auto zostało mocno uszkodzone, ale całe szczęście obyło się bez poważnych obrażeń.

stacjabp wypadek

O zdarzeniu dali nam znać internauci krótko przed godz. 17. Na gorąco informowaliśmy o tym na naszym facebookowym profilu. Na redakcyjnę skrzynkę otrzymaliśmy także stopklatkę z nagrania monitoringu, na którym widać oba auta chwilę po zderzeniu.

Na miejscu szybko pojawiły się służby, które zabezpieczyły miejsce zdarzenia oraz kierowały ruchem. Cały przód osobówki został kompletnie zniszczony.  Aby wydobyć kierowcę z uszkodzonego pojazdu, strażacy musieli rozcinać karoserię auta.

Mimo tych okoliczności policja zakwalifikowała zdarzenie jako kolizję, gdyż nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Ponadto obaj kierowcy byli trzeźwi.

Jak poinformowała nas Ewa Murmyło ze słubickiej komendy, kierowca ciężarówki został ukarany mandatem karnym za spowodowanie kolizji.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaki był dla Słubic 2018 rok?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama