Słubice: 9 grudnia 2018   |   Imieniny: Aneta, Leokadia, Wiesław
reklama
reklama

Rekordzista Polski weźmie udział w Beauty Day

Nie tylko panie, ale i panowie mogą pójść do fryzjera, a przy okazji wesprzeć Damiana Dolewkę, który potrzebuje środków na dalszą rehabilitację. Podczas akcji Beauty Day w salonie Avangarde swój kunszt pokaże Daniel Traut – rekordzista polski w strzyżeniu na czas. Można się zapisywać, są jeszcze wolne miejsca.

daniel traut

Niespodzianka specjalnie dla panów: 19 listopada, podczas drugiej edycji Beauty Day, męskie głowy i brody będzie strzygł Daniel Traut - fryzjer o rekordowych umiejętnościach i wielkim sercu. Jest on rekordzistą Polski w strzyżeniu na czas – w zeszłym roku w ciągu 16 godzin ostrzygł 215 mężczyzn! Akcję zakończył po 24 godzinach z wynikiem 300 „męskich głów”! Zebrał przy tym 12,5 tys. zł, które przekazał na cel charytatywny: leczenie Krystiana chorującego na glejaka.

W Słubicach Daniel Traut również przyłączy się do akcji charytatywnej. Przypomnijmy, Beauty Day to wydarzenie zorganizowane po to, żeby zbierać środki na rehabilitację 25-letniego Damiana Dolewki, który zmaga się m.in. z autyzmem. Jest on podopiecznym Fundacji Grupy Pomagamy. Więcej o całej akcji pisaliśmy w naszej poprzedniej publikacji.

Jak informuje Aleksandra Kołek, szefowa fundacji, Daniel Traut specjalnie przyjedzie z Polic, po to, żeby właśnie wesprzeć akcję i pomóc zbierać środki dla Damiana. Jego obecność ma przyciągnąć więcej panów. Fryzjer będzie strzygł w salonie Avangarde Sylwii Dobkiewicz, która jest pomysłodawczynią Beauty Day.

Jedno strzyżenie trwa 10 minut, trochę dłużej, jeśli razem z brodą. Kosztuje 35 zł lub 45 zł (z brodą). – Zgłaszajcie się panowie! Damian zaczyna o 10, ma zamiar pracować do wieczora… więc potrzeba minimum 50 męskich głów, żeby się nie nudził – zaprasza A. Kołek.

Grafik fryzjera - rekordzisty już się zapełnia. Zgłoszenia można wpisywać bezpośrednio pod postem fundacji - KLIKNIJ - lub telefonicznie do Salonu Fryzjerskiego Avangarde – tel. 606309772.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama