Słubice: 27 stycznia 2020   |   Imieniny: Angela, Jan, Przybysław
reklama
reklama

Rusza lodowisko – na otwarcie będą bonusy

Znamy termin otwarcia lodowiska w Słubicach. Sezon na łyżwy oficjalnie rozpocznie się 9 listopada o godz. 11. Pierwszego dnia na chętnych czeka mały bonus przygotowany przez Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Lodowisko Słubice

Pierwszych 10 osób, które w dniu otwarcia przyjdą na lodowisko o godz. 17, będą mogły skorzystać z darmowej tercji (promocja dotyczy samego wstępu na lodowisko, wypożyczenie łyżew wg cennika).

Jeśli chodzi o zasady korzystania z lodowiska, będą one dokładnie takie same jak rok temu. Godziny otwarcia, rozkład tercji, ceny biletów – pozostaną niezmienione. Szczegóły poniżej.

Przypomnijmy, lodowisko mieści się przy ul. Sportowej, tuż przy polu golfowym „Dębowa polana”. To kryty obiekt w którym oprócz tafli o wymiarach 40x20 metrów znajdują się szatnia i wypożyczalnia łyżew. Na miejscu można naostrzyć swoje łyżwy, a także skorzystać z pingwinów, które pomogą w nauce jazdy na łyżwach (szczególnie najmłodszym).

Obok obiektu jest parking dla samochodów osobowych, na lodowisko można też wygodnie dojechać komunikacją miejską. Lodowisko jest czynne 7 dni w tygodniu w godz. 11.00-20.30.

Cennik

lodowisko cennik 2015

Podział na tercje czasowe

lodowisko tercje 2015
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy władze gminy powinny umożliwić powiatowi sprzedaż terenów szkolnych pod budownictwo?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama