Słubice: 25 czerwca 2018   |   Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
reklama
reklama

Będzie "Dzień Dziecka" z Grupą Pomagamy

Kolejny rok z rzędu Grupa Pomagamy zaprasza na imprezę z okazji Dnia Dziecka. Tym razem członków grupy wspomoże założona niedawno fundacja. Samo wydarzenie zaplanowano na 18 czerwca.

Dzień Dziecka Pomagamy

Dzień Dziecka organizowany jest przez Grupę Pomagamy po raz trzeci. Poprzednie imprezy przyciągnęły bardzo wielu uczestników, nie tylko najmłodszych. Słubiczanie całymi rodzinami bawili się, brali udział w zawodach sportowych, korzystali z przygotowanych atrakcji, także kulinarnych.

Co przygotowała Grupa Pomagamy w tym roku? Szczegółowy program nie jest jeszcze znany, ale organizatorzy zapowiadają, że takiej zabawy w Słubicach jeszcze nie było. Poznaliśmy za to termin imprezy. Rodzinny festyn odbędzie się 18 czerwca i tę datę na pewno można już wpisać w swój kalendarz. Zapewne jak w poprzednich latach nie zabraknie rozmaitych wydarzeń oraz atrakcji zarówno dla młodszych, jak i nieco starszych uczestników.

Impreza będzie miała charakter charytatywny. Wszystko będzie dostępne bezpłatnie. Osoby lub firmy chcące wesprzeć wydarzenie lub zaangażować się w jego organizację, proszone sa o kontakt z Aleksandrą Kołek, prezes Fundacji Grupy Pomagamy, tel. 500 232 733.

Szczegółowy program imprezy podamy po uzyskaniu informacji od organizatorów.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy podoba Ci się projekt przebudowy Placu Bohaterów?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama