Słubice: 20 października 2019   |   Imieniny: Urszuli, Celiny, Hilarego
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności Potrzebujesz opieki medycznej? Sprawdź ofertę Brandmedu
reklama

Potrzebujesz opieki medycznej? Sprawdź ofertę Brandmedu

Szukasz pomocy specjalistów, potrzebujesz kompleksowych badań lub po prostu chcesz zadbać o zdrowie? W Słubicach funkcjonuje miejsce, w którym znajdziesz odpowiedź na każde z tych pytań. To Centrum Medyczne Brandmed, pierwsza tego typu placówka na polsko-niemieckim pograniczu.

brandmed 1

Centrum oferuje usługi medyczne w szerokim zakresie - od diagnostyki, przez konsultację aż po rehabilitację. Placówka powstała we współpracy ze środowiskiem lekarskim z obu stron Odry. Po to, aby wspólne doświadczenia wykorzystać w jednym celu - zapewnienia mieszkańcom pogranicza dostępu do fachowej opieki medycznej.

Jakie są atuty lecznicy?

Na pewno czas oczekiwania na wizytę, skrócony do minimum, oraz obecność w jednym miejscu lekarzy różnych specjalizacji, co znacznie ułatwia diagnostykę i leczenie. W klinice przyjmują m.in. kardiolog, dermatolog, psychiatra, urolog, gastroenterolog, chirurg, neurolog, neurologopeda, fizjoterepeuta i wielu innych.

Oczkiem w głowie Brandmedu jest ortopedia, którą osobiście zajął się wybitny specjalista prof. Jacek Kaczmarczyk. Na pacjentów czekają przestronne wnętrza, wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt rehabilitacyjny i stacje diagnostyczne. Do dyspozycji pacjentów jest także prof. Grzegorz Oszkinis, specjalista angiologii i chirurgii naczyniowej.

brandmed 2

- Do tej pory mieszkańcy Słubic chcąc skorzystać z usług specjalistów musieli jeździć do Gorzowa, Poznania, Szczecina czy jeszcze dalej. Teraz to najwyższej klasy specjaliści przyjeżdżając do nas. To dla pacjentów realna oszczędność czasu i kosztów, bo fachową opiekę lekarską mają na miejscu. A wiemy jak ważne są czas i koszty w procesie leczenia - wyjaśnia Joanna Józefiak, dyrektor zarządzający Brandmedu.

Profilaktyka i dbałość o pacjenta

Ważną dziedziną działalności centrum są stałe zajęcia profilaktyczne i ruchowe. Takie, które po ciężkim dniu pracy pomogą się zrelaksować, zregenerować siły, jak również zadbać o swoje ciało. Na chętnych czekają m.in. joga, pilates, ćwiczenia dla kobiet w ciąży, ćwiczenia relaksacyjne i gimnastyczne, a nawet trening zapobiegający osteoporozie czy skrzywieniom kręgosłupa.

Na uwagę zasługuje jeszcze jedna rzecz, mianowicie rzadko spotykane na rynku usług medycznych w Polsce podejście do pacjenta. W razie potrzeby pracownicy Branmedu zorganizają nocleg czy też wyżywienie, pomogą w pozamedycznych sprawach. Zajmą się także zorganizowaniem transportu między domem chorego a placówką.

Prawdziwy wymiar integracji

Brandmed, jak na placówkę transgraniczną przystało, jest w pełni dostępny zarówno dla polskich, jak i niemieckich pacjentów. Personel i lekarze są dwujęzyczni, mają międzynarodowe doświadczenie, a wszelkie informacje dostępne są także po polsku i niemiecku. Placówka współpracuje z niemiecką kasą chorych Brandenburgische BKK.

- Wykorzystując przygraniczne położenie chcemy dać mieszkańcom Słubic i całego regionu nową jakość usług medycznych. Z wykorzystaniem całego doświadczenie specjalistów z obu stron Odry, najnowszych osiągnięć światowej medycyny oraz nowoczesnych technologii - wyjaśnia szefowa kliniki.

brandmed 3

Zbadaj się szybko i bez kolejki

Szybki i sprawny kontakt ma umożliwić nowoczesna strona internetowa, dostępna także z urządzeń mobilnych. Znajdziemy na niej nie tylko opis wszystkich dostępnych usług medycznych oraz wizytówki pracujących lekarzy. Nowością jest specjalny formularz za pomocą którego pacjent umówi się na wizytę w dogodnym, wybranym przez siebie terminie.

---

Po więcej informacji o Centrum Medycznym Brandmed warto zajrzeć na www.brandmed.eu, gdzie znajduje się pełna lista dostępnych usług medycznych. Można też przyjść osobiście - lecznica znajduje się na ostatnim piętrze Galerii Prima przy ul. Daszyńskiego w Słubicach.

Kontakt telefoniczny
  • dla polskich pacjentów +48 95 758 26 49
  • dla niemieckich pacjentów +49 335 28 00 23 70
[reklama]
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy budowa ronda na drodze do Kunowic to dobry pomysł
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama