Słubice: 19 października 2019   |   Imieniny: Ireny, Kleopatry, Jana
reklama

Wjechał w zaparkowaną ciężarówkę (foto)

Do groźnie wyglądającego wypadku z udziałem dwóch aut osobowych i ciężarówki doszło na drodze z Krosna Odrzańskiego do Cybinki (K-29). Jedna osoba trafiła do szpitala, droga jest zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy.

cybinka krosno_wypadek

Informację o wypadku otrzymaliśmy od naszych czytelników przed południem. Na przesłanym filmiku (ZOBACZ) widać, że w zdarzeniu wzięły udział dwa auta osobowe i zestaw ciężarowy. Policja wyjaśnia, jak doszło do wypadku.

- Kierowca Opla Zafiry, który jechał od strony Krosna Odrzańskiego nie zachował ostrożności i najechał na unieruchomiony na poboczu zestaw ciężarowy. Zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z prawidłowo jadącym Volkswagenem Passatem, było to zderzenie boczne – informuje Ewa Murmyło ze słubickiej komendy policji.

Kierowcy Opla, 49-letniemu mężczyźnie, nic się nie stało. Natomiast kierująca Volkswagenem 33-letnia mieszkanka powiatu słubickiego trafiła do szpitala, żeby się upewnić, że nie odniosła poważnych obrażeń.

Droga jest zablokowana, policja wyznaczyła objazdy. Jadąc z Cybinki najlepiej kierować się na Białków, Rąpice i Korczyców.

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy budowa ronda na drodze do Kunowic to dobry pomysł
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama