Słubice: 19 września 2019   |   Imieniny: Konstancja, January
reklama
reklama

Potrąciła dwie osoby i uciekła

To sprawa zbulwersowała naszych czytelników. 27 listopada dwóch mężczyzn zostało potrąconych na przejściu dla pieszych koło Hotelu Baranowski. Jeden z nich trafił do szpitala. Policja ustala przebieg zdarzenia, a internauci za pośrednictwem naszego forum szukają świadków zdarzenia.

droga asfalt

Było przed godz. 7 rano, dwaj mężczyźni szli do pracy, przechodzili przez ulicę na przejściu koło Hotelu Baranowski, kiedy uderzył w nich przejeżdżający samochód. Uderzenie było na tyle silne, że uszkodzeniu uległ zderzak samochodu, jednego z mężczyzn odrzuciło na kilka metrów, drugiemu nic się nie stało.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od naszych czytelników. Wg ich relacji na miejscu szybko pojawił się patrol drogówki z nieoznakowanego radiowozu, który był akurat w pobliżu. Jednak nikt nie wezwał pogotowia. Mężczyźni poszli do pracy. Tam jeden z nich uskarżał się na silny ból głowy i udał się do szpitala.

Postanowiliśmy zapytać o to zdarzenie w słubickiej komendzie. Rzecznik Magdalena Jankowska, potwierdziła, że faktycznie dotarły do funkcjonariuszy informacje o takim zdarzeniu. – Poszkodowany odniósł ogólne potłuczenia – wyjaśnia M. Jankowska. Jak dodaje, na miejscu nie było policjantów ze słubickiej komendy. Funkcjonariusze ustalają przebieg zdarzenia, sprawdzają pobliski monitoring.

O pomoc w ustaleniu tego, co się stało, prosi również jeden z naszych czytelników. Na naszym forum (ZOBACZ) poszukuje świadków tego zdarzenia i kobiety, która była jego sprawcą. - Czekamy na finał tej sprawy. Wierzę, że policja zrobi wszystko, żeby rozwiązać tą dziwną sytuację, dla mnie jest to ucieczka z miejsca wypadku oraz nieudzielenie pomocy poszkodowanym – skomentował inny forumowicz.

Informację o wypadku udostępniliśmy tego samego dnia na naszym profilu na Facebooku. Post wzbudził duże zainteresowanie i spore oburzenie wśród czytelników. ZOBACZ

Będziemy przyglądać się sprawie i wrócimy do tego tematu.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama