Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

Spedytor/Dyspozytor

Kontakt +48 575-770-065
Dodane 2024-05-09
Autor

Opis

Dla dynamicznie rozwijającej się firmy, dysponującej flotą własną, poszukujemy osób na stanowisko Spedytor międzynarodowy/Dyspozytor.

Zakres obowiązków:
-Zapewnienie ciągłości w przewozie ładunków klientów
-Monitorowanie realizacji zleceń przewozowych
-Samodzielne planowanie i realizowanie krajowych, oraz międzynarodowych zleceń spedycyjnych zgodnie z procedurami firmy
-Przygotowywanie szczegółowej dokumentacji transportowej
-Dbanie o wysoki standard obsługi klienta oraz świadczonych usług
-Nadzór nad jakością i terminowością procesów transportowych

Wymagania:
-Doświadczenie na podobnym stanowisku
-Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
-Znajomość zagadnień z zakresu spedycji i transportu międzynarodowego
-Samodyscyplina i cierpliwość
-Poczucie odpowiedzialności za wykonywaną pracę
-Znajomość języka angielskiego i/lub ukraińskiego i/lub rosyjskiego i/ub niemieckiego

Oferujemy:
-Stabilne zatrudnienie
-Atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od posiadanego doświadczenia
-Umowę o pracę
-Wsparcie w rozwoju
-Pracę w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku