praca od zaraz - szpachlowanie/malowanie (Trockenbau) (m/w/d) Fürstenwalde

Kontakt Marek Kujawa 0049 172 517 28 58
Dodane 2024-05-08
Autor

Opis

Firma Scharm & Kowatsch Personalservicegesellschaft mbH poszukuje pracownikow do prac wykończeniowych gotowych modułów budowlanych (m/w/d)

Miejsce pracy: Fürstenwalde

Twoje zadania;

Szpachlowanie/ malowanie gotowych modułów prefabrykowanych / docinanie gotowych elementów

Lub Jeśli również potrafisz:

Instalowanie urządzeń sanitarnych i łazienkowych, systemu grzewczego i elementów kuchennych w częściach modułów pokojowych

Szybkie przyuczanie do nowych zadań!

Wszystko to przy stałej kontroli jakości, którą w dużej mierze będziesz przeprowadzać samodzielnie

Oczywiście sprzątanie i czyszczenie miejsca pracy po zakończeniu zmiany będzie częścią codziennych zadań.

Twój profil

Chętnie bierzesz udział w szkoleniach z różnych dziedzin.

Ponadto cechuje Cię wytrwałość, szybkie przyswajanie nowej wiedzy i pewna sprawność manualna, a także odpowiednie podejście do jakości wykonywanej pracy.

Idealnie byłoby, gdybyś miał już doświadczenie zawodowe w obszarze produkcji, potrafił pracować samodzielnie i dostosowywać się do różnych sytuacji.

Będziesz pracować na 2 zmiany od poniedziałku do piątku. Oznacza to, że będziesz musiał pracować na dwóch zmianach (wczesnej i późnej) na zasadzie rotacji.

Wymagane jest prawo jazdy i doświadczenie w prowadzeniu samochodu, aby móc dotrzeć do miejsca pracy.

Oferujemy:

Stałą umowę o pracę, z punktualną i prawidłowo naliczoną wypłatą, z gwarantowaną w umowach zbiorowych stawką godzinową znacznie powyżej płacy minimalnej, stale rosnącą wraz ze wszystkimi gwarantowanymi dodatkami (świąteczne, urlopowe etc.)

5 dni w pełnym wymiarze godzin (35 - 40 godzin). Ale także elastyczne z mniejszą liczbą godzin tygodniowo, zgodnie z życzeniem.

Zapewniamy wysokiej jakości odzież roboczą i sprzęt BHP, a także wzorowy system zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy.

Zainteresowany?

Nie wahaj się, poproś nas o więcej informacji. Gwarantujemy Ci absolutną poufność!

Zachecamy do wysylania CV w jez. niemieckim na adres e-mail lub kontaktu telefonicznego (rowniez w jezyku polskim)

Marek Kujawa: Tel. 0049 172 517 28 58

fuewa@psg-ehst.de

Scharm & Kowatsch Personalservicegesellschaft mbH,

Niederlassung Fürstenwalde,

Dr.-Wilhelm-Külz-Straße 56,

15517 Fürstenwalde

Telefon: 03361/ 73 95 151

Fax: 03361/ 73 95 152

E-Mail: fuewa@psg-ehst.de