Komisjoner części samochodowych Pracownik (m/w/d) magazynu Neuseddin

Kontakt PRIMAJOB GmbH
Ringbahnstraße 10-14
12099 Berlin

aplikacja-berlin@primajob.de

www.primajob.de
FON: +49 30 3309619-0
Dodane 2024-04-19

Opis

Dla naszego klienta poszukujemy pracowników (m/w/d) komisjonowania małych części samochodowych w Neuseddin. Oferta bez zakwaterowania!

Twoje obowiązki:

  • Komisjonowanie części samochodowych, kompletowanie zamówień
  • Magazynowanie towarów na regały, kontrola jakości towaru
  • Przygotowywanie towaru do wysyłki

Twój profil:

  • Mile widziane pierwsze doświadczenie zawodowe w zakresie prac na magazynie
  • Motywacja i umiejętność pracy w zespole
  • Sprawność fizyczna

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie godzinowe: 13,50€, umowa 140h w miesiącu
  • Długoterminową perspektywę
  • Praca w systemie 2 zmianowym, zmiana poranna od poniedziałku do soboty, zmiana popołudniowa od poniedziałku do piątku
  • Niemiecka umowa o pracę ze wszystkimi świadczeniami, dodatkami świątecznymi/urlopowymi
  • Terminowa wypłata wynagrodzenia
  • Urlop do 30 dni w roku
  • Osobiste wsparcie naszego kompetentnego zespołu, również w języku polskim

PRIMAJOB jest firmą świadczącą usługi personalne i z powodzeniem działa na rynku od prawie 20 lat. Jako część Grupy HEICO dbamy wielu dziedzinach o zaspokojenie zapotrzebowania na pracowników, naszych klientów.
Co chcielibyśmy zaoferować klientom, kandydatom i pracownikom?
PRIMAJOB - Po prostu PRIMA perspektywy!

Oferujemy stanowiska part-time & full-time dla: Operatorów maszyn, operatorów maszyn i urządzeń, operatorów maszyn skrawających, mechaników przemysłowych, mechaników precyzyjnych, narzędziowców, elektryków, elektroników, mechatroników, mechaników, techników, monterów, spawaczy, specjalistów do obróbki metali, pracowników produkcji, pomocników magazynowych, osób pragnących rozpocząć pracę w nowej branży.

Czekamy na kontakt z Twojej strony!

CV z dopiskiem ‘Neuseddin części samochodowe’ na adres mailowy: aplikacja-berlin@primajob.de