Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

Pracownik odlewni żelaza

Kontakt Osoba kontaktowa: Martyna Marcela

Hawle Guss GmbH

Saarower Chaussee 34

15517 Fürstenwalde

Tel. +49 (0) 3361 7722-210

web: http://www.hawle-guss.de
Dodane 2024-04-19

Opis

Aktualnie poszukujemy Pracowników odlweni żelaza dla naszego zespołu w lokalizacji Fürstenwalde.

Zadania:

  • pobieranie próbek odlewów
  • przetapianie żelaza

Wymagania:

  • sprawność fizyczna
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

Oferujemy:

  • stałe i stabilne zatrudnienie w firmie o stuletniej tradycji (38,5 godzin pracy tygodniowo)
  • premię urlopową i premię świąteczną (13 wynagrodzenie)
  • dodatkowe ubezpieczenie chorobowe
  • dofinansowanie zakupu posiłków w kantynie przyzakładowej
  • bezpłatne miejsca parkingowe na terenie zakładu pracy
  • ferie zakładowe w okresie letnim i zimowym oraz w długie weekendy
  • bezpłatne badania medycyny pracy
  • sport firmowy

Zainteresowanych naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie aplikacji na adres: bewerbung@hawle-guss.de

Osoba kontaktowa: Martyna Marcela

web: http://www.hawle-guss.de