Kierowcy C i CE - Berlin

Kontakt tel.: 883 910 066
mail: flexi.mailing@gmail.com
Dodane 2024-04-17

Opis

Praca dla kierowców kat. C i CE przy obsłudze marketów w Berlinie (start blisko granicy).

Zakres obowiązków:

  • dystrybucja żywności dla Lidla, Edeki, Rewe, Penny (załadunek towaru w magazynie głównym i rozwóz towaru do sklepów)
  • jedna dłuższa tura lub dwie krótsze
  • codzienne powroty do domu
  • praca dwuzmianowa
  • system 2/1, 3/1 lub bez systemu

Oferujemy:

  • wynagrodzenie w systemie:
  • 120€ brutto na dzień
  • dieta 28€ netto na dzień
  • dodatek paliwowy 9€ netto na dzień
  • godziny nocne 3€ netto do każdej godziny
  • płatny urlop 18 dni przy systemie 3/1 i 16 dni przy systemie 2/1
  • wynagrodzenie bez systemu:
  • 2250€ brutto podstawy za 180 godzin
  • nadgodziny 12€ brutto za godzinę
  • dieta 18€ netto na dzień
  • dodatek za pracę w sobotę 2€ brutto
  • płatny urlop 24 dni
  • umowa o pracę na czas nieokreślony bezpośrednio z niemieckim pracodawcą

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C i/lub CE z kodem 95
  • karta kierowcy
  • doświadczenie jako kierowca kat. C i/lub CE
  • mile widziane podstawy języka niemieckiego lub angielskiego

Do swojego CV proszę dołączyć następującą klauzulę : ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.