Praca – Specjalista ds. Serwisu i Obsługi Klienta

Dodane 2024-04-16

Opis

DreamOfWood Sp. z o.o., producent saun ogrodowych, poszukuje osoby na stanowisko Specjalisty ds. Serwisu i Obsługi Klienta. Zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu, gdzie będziesz miał/a okazję bezpośrednio wspierać naszych klientów, zapewniając najwyższy standard serwisu i obsługi.

Miejsce pracy: Kostrzyńsko – Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A., Os. Przemysłowe 25

Obowiązki:

– Obsługa klienta (telefoniczną, mailową, online).
– Zarządzanie reklamacjami i świadczenie pomocy w zakresie serwisu produktów.
– Informowanie klientów o statusie zamówień.
– Utrzymanie pozytywnych relacji z klientami i zbieranie opinii.

Wymagania:

– Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (B2/C1).
– Doświadczenie w obsłudze klienta.
– Umiejętność pracy z CRM.

Oferujemy:

– Atrakcyjne wynagrodzenie, premie.
– Możliwość rozwoju i szkoleń.
– Możliwości rozwoju zawodowego i szkolenia.

Prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mailowy: praca@dreamofwood.pl z dopiskiem stanowiska!

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

DreamOfWood Sp. z o.o.
Osiedle Przemysłowe 25
69-100 Słubice
e-mail: praca@dreamofwood.pl