Sachbearbeiter/in - Lohnabrechnung - Frankfurt (Oder)

Kontakt Katarzyna Kuśmierek

TEMPTON Personaldienstleistungen GmbH
Slubicer Straße 7
15230 Frankfurt (Oder)

kom.: +49 151 117 310 93
e-mail: katarzyna.kusmierek@tempton.de
Dodane 2024-04-16

Opis

Agencja pracy Tempton z siedzibą we Frankfurt (Oder) zatrudni osobę chętną do pracy w miejscowości Frankfurt (Oder) jako pracownik biurowy do spraw kadr i płac.

Rozpoczęcie pracy:  OD ZARAZ

Zadania:

  • ewidencja czasu pracy,
  • kontrola wystawianych rachunków,
  • ogólne zadania biurowe,
  • prowadzenie bazy danych.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • punktualność i rzetelność,
  • precyzja w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,
  • znajomość obsługi urządzeń biurowych i komputera,
  • bardzo dobra znajomość obsługi programu Excel

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • pełny wymiar godzin, tj.151,67h / m-c,
  • pracę w systemie jednozmianowym,
  • 14,15 €/Brutto - 15,00 €/Brutto,
  • długoterminowe zatrudnienie z późniejszym przejściem bezpośrednio do klienta

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy, proszone są o przesyłanie CV na następujący adres mailowy:

katarzyna.kusmierek@tempton.de

Bądź aplikację przez poniższą stronę:

Sachbearbeiter/in – Lohnabrechnung in Frankfurt (Oder)