Piekarz/Cukiernik (k/m) – piekarnia przemysłowa Niemcy

Kontakt Jesteś zainteresowany? Prześlij nam swoje CV, a niezwłocznie się z Tobą skontaktujemy.
Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Grottgera 26 | PL 35-005 Rzeszów
E-mail ase@cp-personal.com
Tel. kom. 571 394 529
Dodane 2024-04-15

Opis

Miejsce pracy Lingen (Ems)  Zakres obowiązków:
  • Samodzielna produkcja wszelkiego rodzaju wyrobów piekarniczych
  • Obsługa maszyn i pieców
  • Zachowywanie wysokich standardów jakości / kontrola jakości wypieków
  • Nadzorowanie procesów formowania ciasta oraz załadunku pieców
  • Polewanie lub przyozdabianie produktów, aby wyglądały bardziej apetycznie
  • Konserwacja i czyszczenie maszyn i urządzeń
Wymagania:
  • Doświadczenie jako piekarz lub na podobnym stanowisku
  • Gotowość do pracy zmianowej (w tym zmiany nocne) oraz w soboty, gdy jest dużo zamówień
  • Niezawodność i przywiązywanie wagi do wysokiej jakości
  • Zachowywanie wysokich standardów higieny
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego mile widziana
  • Samodzielność i dokładność • Sprawność fizyczna i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Znajomość zasad bezpieczeństwa żywności
  • Wiedza techniczna z zakresu obsługi maszyn
Oferujemy:
  • Pracę w nowoczesnym przedsiębiorstwie zajmującym się produkcją wyrobów cukierniczych i wypieków
  • Stałe, długoterminowe zatrudnienie
  • Zachęcamy do kreatywności! Twoje własne pomysły na chleb, bułki i inne specjały są zawsze mile widziane
  • Wynagrodzenie początkowe 15,00 €/h lub więcej, w zależności od kwalifikacji + dodatki
  • Możliwość otrzymania umowy o pracę bezpośrednio z piekarnią!
  • Komfortowe zakwaterowanie
  • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora